BirolAral kullanıcısının son içeriği

1. BirolAral

Yardım Mi 6 Anakart Onarımı

Merhaba, eski bir Mi 6 cihazım var. Anakarttaki pil bağlantısı hasarlı. Bunun onarımını nerede yaptırabilirim ? Lokasyon : İstanbul
  2. BirolAral

Rom POCO F2 Pro – EEA Kararlı Android 12 V13.0.2.0.SJKEUXM

Selam, OTA bağlantısı ne zaman eklenir ?
  3. BirolAral

Rom REDMİ K20 / Mİ 9T MİUİ11 Global Kararlı 11.0.1.0 İndirme Bağlantısı

Selam, Dün gece güncellemeyi aldım. Şarja taktım ve gece yükle seçeneğini kullandım. 1 saat öncesinde MIUI 11 olarak telefonu elime aldım. İlk fark ettiğim şey kulaklık sesinin aşırı azalmış olması. İşe giderken kablolu kulaklığımla müzik dinliyorum ama bugün ses çok az çıkıyor. İmkanı olan...
  4. BirolAral

İpucu Ücretsiz Redmi Note 4/4X Tank Kılıf

Başlık clickbait gelebilir. Kusura bakmayın. Elimde eski cihazıma ait olan çok kullanmadığım tank kılıf mevcut. Kargo ücretini karşılayacak olan kişiye gönderebilirim. ( Yurtiçi Kargo )
  5. BirolAral

Soru Mi8 lite nasıldır?, Nereden alınır?

Xiaomi Mi 8 Lite (İthalatçı Garantili) 64 GB Blue
  6. BirolAral

Yardım Mı 6 kullanicilari

Cihazınızda takılı olan ekran LG panel midir ? Anladığım kadarıyla Ghost Screen sorunu yaşıyorsunuz. Mİ 6 Panel
  7. BirolAral

Sohbet Modem önerisi

Tp-Link TD-W9970 300Mbps Fiber Modem/Router,EWAN, VPN, Ebeveyn Kontrolü, VDSL, ADSL2+, USB port
  8. BirolAral

Soru Mi Band 3

Bir akrabam için Mi Band3 aldım. Başkasına hediye edecek. Ama önce türkçe kurulum yapmam lazım. Bu işlemleri kendi cihazımda yapacağım. Sonra onun bağlantı esnasında sorun yaşamaması adına bağlantıyı keserken nelere dikkat etmeliyim ?
  9. BirolAral

Soru Migrate apk

Konu sahibi bundan bahsediyor.
  10. BirolAral

Soru Nokia 8 Nasıldır ?

Telefonda bildirim ledi yok. DLNA yani kablosuz görüntü aktarma yok. Ekran / Gövde Oranı 69.35 %. Xiaomi cihazlara göre 1 avantajı Type-C Gen 3.1 kullanıyor. Genede seçim sizin. Almak isteyip bütçe sorunları dolayısıyla alamadığım bir cihazdı onu da eklemek isterim. :)
  11. BirolAral

Çözüldü 9.2.2 güncelleme Mi6 volTE

Operatörüm Turkcell. Telefon ayarlarından volte aktif ettim. Ama turkcell üzerinden aktif edemiyorum. Sim kartı Apple iPhone 6 cihaza takıp dahi denedim. Etkinleştiremiyorum. Ayrıca bendede bu kısım kilitli çözebilen varmı ?
  12. BirolAral

Soru Mi note3 iade

KVK benim Redmi Note 4 cihazıma ölü piksel yok dedi. 4 ay telefonu paşa paşa kullandım ve iade ettim. Oluyor böyle şeyler canım. :)
  13. BirolAral

Soru Mi note3 iade

Kardeşim internette araştır. THH için gerekli belgeler diye. İçerisinde Servis Raporu diye bir şey göreceksin. Herkesin dediğine inanma. Önce servise gitmiş olman lazım. Onlar senin sorununu çözmemiş olsa dahi o servis raporunu almış olman lazım. Ayrıca bulunduğunuz ilde ki yoğunluğa bağlı...
  14. BirolAral

Yardım Mix 2 Suya Düştü

Geçmiş olsun. Aynı duyguyu birebir yaşadım. O telefon pirinç içinde iken zaman geçmek bilmez. Ama siz ucuz yırtmışsınız. :)
  15. BirolAral

Rom Mİ6 MIUI 10 18.11.3 GCam Destekli

Orda "Yüz Verisi Ekle" diye birşey gördüm. Bildiğimiz yüz tanıma mı? Sağlıklı çalışıyor mu?
Üst Alt