Bilo kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi max 2 için kulaklık tavsiye edebilirmisiniz

Selam arkadaşlar Mi max 2 için kulaklık tavsiye edebilirmisiniz özellikle mi max 2 kullanıcıların tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler
  2. B

Soru Mi max2 2.haporlör cızırtı sorunu

Mi max2 telefonumun 2.haporlöründen video izlerken yoğun bir cızırtı gelmekte bu sorunu yaşayıp çözebilen yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  3. B

Soru Mi max 2 beta sürümü pil performansı

İşin aslı kararlıda ki şarj süresinden yana sıkıntım yok miui 10 u deneyimlemek için geçiş yapmak istiyorum 1.5 günü çıkarıyorum yoğun kullanımda hocam
  4. B

Soru Mi max 2 beta sürümü pil performansı

Mi max2 kararlı sürümdeyim miui 10 bekle bekle gelmedi hâlâ beta miui 10 sürümde şarj süresinde bir sıkıntı
  5. B

Rom Xiaomi MiMax3 - MIUI10 Pie MIUI.Pro rom Özellikleri ve yükleme detayları

Mi max 2 için miui 10 beta sürümü nasıl arkadaşlar pil performansı olarak bekle bekle gelmedi kararlıya beta ya geçiş düşünüyorum
  6. B

Soru Tv dönüştürücü tavsiyeleriniz

Mi max2 telefonumu hdmı ile tvye yansıtmat istiyorum kablo tavsiye edermisiniz daha önce deneyen arkadaşlar yazarsa sevinirim hangi kablo işime yarar
  7. B

MIUI 9 - 8.2.1 Global Beta ROM Güncellemesi

Merhaba arkadaşlar mi max 2 kullanıcısıyım ben hattım Vodafone ama internetinden şikayetçiyim türkcell e numaramı taşımak istiyorum her hangi bir sıkıntı yaşarmıyım malum sim değişecek ilk yaptığım kayıtlar vs tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  8. B

Soru Xiaomi araç için aux Bluetooth çalıştırıyormu

Mi max 2 telefonla araç için aux Bluetooth kullanan varmı Xiaomi destekliyormu, deneyenler bilgi verirlerse sevinirim teşekkürler
  9. B

Rom Mi Max 2 | 9.5.4.0 Global - Link

Xiaomi mi max 2 ile aux bluetooth araç için kullanan varmı xiaomi markalarını çalıştırıyormu bu aux cihazıdeneyen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim ıpone ve Samsung telefonlar için diye duydum ama xiaomi markalarını da çalıştırırmı
  10. B

Rom Mi Max 2 | 9.5.4.0 Global - Link

9.5 deneyimlerinizi alabilirmiyiz arkadaşlar mi max2 için pil ve ferfomans nasıl yenilikler neler eksiler ne
  11. B

Rom MIUI 9 - 8.3.1 Global Beta ROM Güncellemesi

Şarj yine düzeltilmemiş mi az gidiyordu bayağı düşmüştü şarj ferfomansı halâ aynımı beta romda mi max2 kullanıyorum
  12. B

İnceleme MIUI 9 - 8.2.8 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

1 ay önceki güncelleme den sonra artmıştı pil kullanımı beta romda onun üzerine daha da mı arttı pil kullanımı ..Beta iyidi ama 1ay önce bir güncelleme geldi pil ömrü mahvoldu resmen...kararlı romu geri yükledim yoğun kullanımda bile 2 gün gidiyor şarjı mi max2 de
  13. B

MIUI 9 - 8.2.1 Global Beta ROM Güncellemesi

Mi max2 kullanıyorum beta rom güzeldi fakat şarj çok çabuk yedi geçen haftaki güncelleme şimdi düzelme varmı tecrübe eden oldumu
  14. B

İnceleme MIUI 9 - 8.2.8 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

Son beta güncellemesini test eden arkadaşlar şarj olayını halletmişlermi çok yiyordu şarj düzelme varmı paylaşırsanız gözlemlerinizi iyi olur cihazım mi max2 herkese hayırlı cumalar dilerim
Üst Alt