bilalcertel kullanıcısının son içeriği

1. bilalcertel

Yardım Bekleme süresi olmadan bootlader kilidi açılabilir mi ?

Hocam bende yurt dışı cihazıma root atıp imei attıracagim. özellikle bl kilidinin açık olması lazım değilmidir farklı room vs yüklemek için çünkü magisk ve Orange fox yüklemek için
  2. bilalcertel

Soru Xiaomi 11T Pro App yardım

Hocam ben daha Android çıkmadan önce Nokia symbian sürümünde iken x-plore kullanıyordum 2009 dan bu yana yani. o gün bugün ne zaman telefon akşam hiç bir zaman telefonun kendi dosya yöneticisini kullanmadım. İlk başlarda kullanımı biraz zor ve karışık gelebilir ama hem çok hızlı hem baya...
  3. bilalcertel

Yardım Anlık Hz Düşmesi Ve Güç tuşu geç algılama

sarı sitede çok var ama ne kadar güvenli ve temiz cihaz bilemem
  4. bilalcertel

Tavsiye 11t pro Type-C kulaklık önerisi yada dönüştürücü

eyw hocam sağolun şimdilik imei siz kullanmaya devam edecem
  5. bilalcertel

valla 60 FPS te 90 yazmıyor grafiklerde ama bi arkadaşım başka bir rom kullanıyor onda direkt 90 fps yazıyor cihaza daha imei attırmadm magisk ile 90 fps için modül falan daha gelmedim oralar genel olarak memnunum kasma vs hiç olmuyor ve şarjı çok iyi gidiyor oyun da 1683123221 bunu mutlaka...
  6. bilalcertel

valla hocam şimdilik kablolu kullanacam. Bu arada dönüştürücü geldi bugün itibari ile gerçekten de süper miş usb üzerinden ses vs yok direkt kulaklık gözüküyor çok sağolun hayat kurtardınız 🙂🙂
  7. bilalcertel

bende var anker soundcore life note 3i.. bluetooth 5.2 olduğu halde pubg de gecikme yaşıyorum
  8. bilalcertel

bluetooth kulaklıkta ses gecikmesi oluyor hocam o yüzden almak istemedim bluetooth
  9. bilalcertel

çok sağolun teşekkür ederim hocam hemen alıyorum
  10. bilalcertel

peki hocam takınca yine usb üzerinden ses veriliyor bildirimi geliyor mu 1682594211 Çünkü bende orjinal baseus almıştım ama karşı tarafa ses neredeyse gitmiyor ve usb üzerinden ses kullanılıyor diyor
  11. bilalcertel

alıp deneyecem hocam sağolun teşekkür ederim
  12. bilalcertel

herkese hayırlı forumlar telefonum 11T pro daha 3 haftalık... şu dönüştürücüyü kullanıyorum ses kalitesi iyi aama biraz düşük ses ve karşı tarafa pubg oynarken hiç gitmiyor sadece kesintisiz cızırtı sesi gidiyor ve sürekli asistanı açıp duruyor asistanı da devre dışı bıraktım kulaklığım Jack...
  13. bilalcertel

Rom Xiaomi 11T Pro Stable Fastboot V14.0.5.0.TKDEUXM Rom

bir haftalık yurd dışı cihazıma geldi bu güncelleme yükledim hız konusunda bir sorun yok ama 08.04.2023 tarihinde %10 da iken şarj geri sayım gibi 10 9 8 7 6... diye düşüverdi saniyeler içinde ve kapandı sonrasında şarj a taktım cihazda bir sorun yok ama pil konusunda galiba iyi bir rom değil...
  14. bilalcertel

Rom MIUI 13 XTBUi_V2 Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro MIUI 13 Türkçe

Hayır hocam öyle bir hata hiç olmadı bende. Ve gayet stabil çalışıyor şu an. Pil konusunda çok çok memnunum 2 yıl 5 ay oldu k20 pro kullanıyorum pubg vs oynarım yani pil baya yorgun bende ama bu roma geçtiğimden beri çok iyi gidiyor pil
Üst Alt