Tavsiye 11t pro Type-C kulaklık önerisi yada dönüştürücü

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
herkese hayırlı forumlar telefonum 11T pro daha 3 haftalık... şu dönüştürücüyü kullanıyorum ses kalitesi iyi aama biraz düşük ses ve karşı tarafa pubg oynarken hiç gitmiyor sadece kesintisiz cızırtı sesi gidiyor ve sürekli asistanı açıp duruyor asistanı da devre dışı bıraktım kulaklığım Jack girişli başka nerde kullansam hiç bir sorunu yok orjinal samsung ve orjinal Philips kullanıyorum. Varsa sizin önereceğiniz dönüştürücü yada direkt Type-C kulaklık bekliyorum lütfen acil yardım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-25-14-07-17-048_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2023-04-25-14-07-17-048_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    296,1 KB · Görüntüleme: 45

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Uyumsuz dönüştürücü nedeniyle bu sorunu yaşıyorsunuz. Orijinal dönüştürücü lazım

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
Uyumsuz dönüştürücü nedeniyle bu sorunu yaşıyorsunuz. Orijinal dönüştürücü lazım
alıp deneyecem hocam sağolun teşekkür ederim

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10

Ekli dosyalar

• IMG_20230426_220808.jpg
    IMG_20230426_220808.jpg
    2,8 MB · Görüntüleme: 35

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
2 adet sipariş etmiştim ben bugün elime geçti kutudan çıkan ürünle aynı orijinal ürün gönderiyorlar memnun kaldım.
peki hocam takınca yine usb üzerinden ses veriliyor bildirimi geliyor mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2 adet sipariş etmiştim ben bugün elime geçti kutudan çıkan ürünle aynı orijinal ürün gönderiyorlar memnun kaldım.
Çünkü bende orjinal baseus almıştım ama karşı tarafa ses neredeyse gitmiyor ve usb üzerinden ses kullanılıyor diyor

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
peki hocam takınca yine usb üzerinden ses veriliyor bildirimi geliyor mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çünkü bende orjinal baseus almıştım ama karşı tarafa ses neredeyse gitmiyor ve usb üzerinden ses kullanılıyor diyor
Hayır orijinalde böyle bir şey yok ben Dark marka almıştım dediğiniz gibi USB uyarısı veriyordu sırf o yüzden yeniden orijinal olanını aldım bir de yedekli aldım piyasada 100 lira burası 60a satıyor.

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
çok sağolun teşekkür ederim hocam hemen alıyorum

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Poco X3 GT de qcy t17 kullanıyorum oyun modunda var bence böylesi daha iyi çünkü öbür türlü cihazı şarj etme konusunda da sıkıntı yaşayacaksınız
herkese hayırlı forumlar telefonum 11T pro daha 3 haftalık... şu dönüştürücüyü kullanıyorum ses kalitesi iyi aama biraz düşük ses ve karşı tarafa pubg oynarken hiç gitmiyor sadece kesintisiz cızırtı sesi gidiyor ve sürekli asistanı açıp duruyor asistanı da devre dışı bıraktım kulaklığım Jack girişli başka nerde kullansam hiç bir sorunu yok orjinal samsung ve orjinal Philips kullanıyorum. Varsa sizin önereceğiniz dönüştürücü yada direkt Type-C kulaklık bekliyorum lütfen acil yardım

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
Poco X3 GT de qcy t17 kullanıyorum oyun modunda var bence böylesi daha iyi çünkü öbür türlü cihazı şarj etme konusunda da sıkıntı yaşayacaksınız
bluetooth kulaklıkta ses gecikmesi oluyor hocam o yüzden almak istemedim bluetooth

Üst Alt