Beyhan ozbek kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi 8 Lite Ekran Açılmama Sorunu

Ayni sorun bendede var ama dediğiniz gibi guncellmeden sonra oldu
  2. B

Yardım Okuma modu çalışmıyor

Cihazim global ithalat garantili ve su an okuma modu çalışıyor hicbisey yapmadim nasil oldu hicbir fikrim yok
  3. B

Yardım Okuma modu çalışmıyor

Arkadaşlar sürekli kullanmıyorum ama okuma modu çalışmıyor Takmayim önemsiz diyorum ama ayda yılda bir lagzim olmuyor değil
  4. B

Soru Ekran koruyucu

Sağolasın deneyecem
  5. B

Soru Ekran koruyucu

Tam olarak kaplıyor mu ekrani 3d 5d dedikleri koruyucuları almaya gerek varmi
  6. B

Soru Ekran koruyucu

Arkadaşlar mi 8 lite için ekrani tam olarak kaplayan ekran koruyucu kullanan varmı yanlardan açık kaldi emanet gibi cektirdim bitane mate 20 lite in bulundugum ilde bulamadım düştumu yanlardan çizilip kırılacak gibi duruyor internetten sipariş verecem ama nasil bisey gelir bilemiyorum alipta...
  7. B

Yardım Bildirim

Cok sagol kardesim aynen dedigin gibiymis o yakalayamadigim ekranida gordum cok teşekkür ederim
  8. B

Yardım Bildirim

Sağolasın ama her gecen gun degisik bisey çıkıyor bu telefonda simdilik iki kere yapti ama ne olduğunu net olarak göremiyorum ekranda kırmızı çizgili bir kare çıkıyor icinden soluk bir sekilde biseyler yaziyor ama ikidir yakalayamadim ne yazdigini yada şeklin neye benzedigini birini görüşme...
  9. B

Yardım Bildirim

Letgo dan gelen bildirimlerde ses veya titreşim alamiyorum onerisi olan varmi
  10. B

Yardım Ses

MİUİ android yada Instagram &twetter hangisi ise güncelleme ile gider umarim
  11. B

Yardım Ses

Her videoda yapmyr bazen iki de bir bazen onda bir yapiyor bende cihazdan olduğunu zannetmiyorum ama burda ayni sorunu yasayan olabilir diye düşündüm cihazdan kaynakliysa zaten cok üzülürüm daha bir haftalık
  12. B

Yardım Ses

Mrb arkadaşlar forumda yeniyim yanlışlık yapabilirim :) benim sorunum Instagram da bir videoyu izledikten sonra sayfayi alta veya uste getirsemde yada ana ekran tuşuna basıp uygulamadan ciksamda halen o videonun sesi geliyor bu sorun telefondan mi yoksa Instagram dami.
Üst Alt