Yardım Mi 8 Lite Ekran Açılmama Sorunu

ErdemK91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Merhaba arkadaşlar bu son zamanlarda özellikle android 9 güncellemesiden sonra bazen ekranı uyandırmak istediğimde ekran açılmıyor parmak izi tuş kilidi tuşu fayda etmiyor üst üste kilit tuşuna bastıktan hemen hemen 5 saniye sonra ekran açılıyor bu sorunu yaşayan başkası var mı veya yaşayıp çözebilen ?

alcholever

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
0
Bende de aynı sorun vardı. Varsayılan temaya dönünce azalma oldu

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba arkadaşlar bu son zamanlarda özellikle android 9 güncellemesiden sonra bazen ekranı uyandırmak istediğimde ekran açılmıyor parmak izi tuş kilidi tuşu fayda etmiyor üst üste kilit tuşuna bastıktan hemen hemen 5 saniye sonra ekran açılıyor bu sorunu yaşayan başkası var mı veya yaşayıp çözebilen ?
Hocam bahsettiğiniz bu konu tahminimce cihazın arka planda çalışan çok fazla uygulama ile kaynaklanan yazılımsal bir problemdir bu soruna ram ve normal cihaz temizliğini yaparak çözmeyi deneyebilirsiniz.Bir düzelme olmaz ise de pil kullanımından arka plan uygulamalarını ekranı kilitlediğinde kısıtlamayı deneyin veya kalıcı bir çözüm olarak cihazınızı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz iyi günler dilerim

Oyla:

Beyhan ozbek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Beyhan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
4

Ayni sorun bendede var ama dediğiniz gibi guncellmeden sonra oldu

Oyla:

Emre80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8 lite
Konular
13
Ben böyle sorunla karşılaşmadım ama kameranın çekilen fotoğrafı geç kaydetmesi sorunu vardı

Oyla:

BurakCSenay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak Can
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Biyomühendis
Konular
5
poco launcher kullanıyorum poco yu yükledikten sonra oluştu bende de muhtemelen launcher kullanıyorsanız ondan kaynaklanabilir

Oyla:

ErdemK91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
poco launcher kullanıyorum poco yu yükledikten sonra oluştu bende de muhtemelen launcher kullanıyorsanız ondan kaynaklanabilir
Launcher kullanmıyorum kendi orijinal arayüzü sürekli yapmıyorum örnek veriyorum 3 günde 1 anca ama o yaptığı zamanda üst üste yapıyor

Oyla:
Üst Alt