besiktaslikrmz kullanıcısının son içeriği

1. besiktaslikrmz

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

hocam teşekkür ederim peki bu nfc bandını işlemle tekrar aktif hale getirebilir misiniz? kopan kısım bende resimdeki gibi.
  2. besiktaslikrmz

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

merhaba hocam, mi 9t pro cihazım var arka kapağını değiştirecek idim. ancak arka kapak çıkarken resimde belirttiğim anakart kapağı üstündeki nfc etiketi de yırtıldı. nfc etiketi elimde mevcut resimde belirttim, bunun varsa tamirini yaptırmak istiyorum bir an önce. olmazsa bu anakart kapağını...
  3. besiktaslikrmz

Yardım Mi 9T Pro Basit Bir Sorun Acil Satın Alacağım Parça Var

etiketleme işi bitti derken bir süredir forumda yoktum bahseder misiniz
  4. besiktaslikrmz

Zenex hocam sana zahmet bir bakabilir misin?
  5. besiktaslikrmz

bu da telefonun arkası, ama sadece nfc etiketi değişebiliyorsa almak isterim
  6. besiktaslikrmz

merhaba herkese, mi 9t pro cihazım var arka kapağını değiştirecek idim. ancak arka kapak çıkarken resimde belirttiğim anakart kapağı üstündeki nfc etiketi de yırtıldı. nfc etiketi elimde mevcut resimde belirttim, bunun varsa tamirini yaptırmak istiyorum bir an önce. olmazsa bu anakart kapağını...
  7. besiktaslikrmz

Rehber Miui Bloatware, Android Sistemi Pil Tüketimi ve Gizlilik (Güncel Çözüm)

Sınava hazırlanıyorum, açsanız daha uygun olur hocam.
  8. besiktaslikrmz

Estağfurullah, bildiğimizi anlatmaya çalıştık. Dediklerimin hepsini titanium ile devre dışı bırakamazsınız diye biliyorum. Mesela find device'de falan problem çıkacaktır.
  9. besiktaslikrmz

Yardımcı olup, bizi de bilgilendirirseniz seviniriz.
  10. besiktaslikrmz

Yardım Garantiden Gelen Telefonun Tekrar Arızalanması

Hocam çok teşeşkkür ederim. Bu bilgiyi görüyordum ama mevzuatta buna dair birşey bulamadım. Ayrıca şöyle bir durum daha var, benim ekran ghost screenden dolayı değişince, ekran üstündeki panel de değişti. Orijinal olmayan bir parça takılmış belli. Halbuki sitelerinde orijinal takıyoruz diyorlar...
  11. besiktaslikrmz

Yardım Garantiden Gelen Telefonun Tekrar Arızalanması

Allahın selamı üzerimize olsun. Değerli forum üyeleri, mi5 telefonumu batarya şişmesi, şarj kesilmesi, ghost screen ve ani kapanma sorunlarından dolayı garantiye vermiştim. Garantiden geleli 1 ay oldu, fakat batarya 1 ay içerisinde tekrar şişti ve arka kapağı söktü, telefon 10 dakika falan...
  12. besiktaslikrmz

Geliştirici seçeneklerden USB Hata Ayıklama seçeneğini açtınız mı?
  13. besiktaslikrmz

Sohbet Sorunu çözene 150 Lira vereceğim

Hocam ne yaparsanız yapın cihaz ısınacaktır. Yüksek işlem gücü gerektiren herşey ısı artışına neden olur. Ayrıca şuan yazdayız, havalar da malum sıcak. Yazılımsal olarak yapacağınız değişiklikler işlemci optimizasyonundan ötürü 2-3 dereceden fazla sıcaklık farkı veremez. Telefondan oyun oynamak...
  14. besiktaslikrmz

Hocam bunun sebebi açılışta cihazın bir nevi check-up/kontrol yapması. Bunlar birbiriyle bağlantılı. Yani bunlar babadan oğula nesil :) Dolayısıyla komple silmenize gerek yok. Adb ile yapılan işlemi yapmanız yeterlidir.
Üst Alt