bertaraf kullanıcısının son içeriği

1. B

Çözüldü Bu simge ne anlama geliyor

Cevaplar için teşekkürler sağolun.
  2. B

Çözüldü Bu simge ne anlama geliyor

Sağ üstte WiFi simgesini yanındaki simge nedir ara ara çıkıyor kayboluyor. Redmi note 8 pro
  3. B

Soru Apk yükleme

Hocam play store de felan yok uygulama, kendi sitesinden Apk indirip kuruyorum telefona bu şekilde yükledim. Tvbox a kurmak için usb attım usb takıyorum kutuya ama apk dosyası dahi gözükmüyor
  4. B

Soru Apk yükleme

Kullandığım iptv nin Android uygulasını tvbox a nasıl yükleyebilirim. İçerisindeki filmleri izlemek için kullanışlı bir iptv uygulaması öneriniz varsa ona da talibim
  5. B

İnceleme Mi box s 4k iptv

İrl TV kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama 5000 tane kanal arasında geçiş yapmak çok sıkıntı. Kanal sıralamasını düzenleme şansım yok. 120 yazıp o kanala gitme şansı yok. Bunu yapabileceğim bir uygulama var mı? 1585481045 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nathnetwork.xciptv...
  6. B

Yardım Telefon ekranımı tvboxa yansıtamıyorum.

Aynı performansı alamıyorum çok ciddi delay ve ses senkronizasyonu oluyor
  7. B

Yardım Telefon ekranımı tvboxa yansıtamıyorum.

Mi8 kullanıyorum, mitvbox satın aldım herşey harika ama telefon ekranımı tvboxa aktaramıyorum. Chromecast güncellemesini kaldırıp tekrar yükle denmiş farklı konularda yaptık ama çözüm alamadım. Telefon sürümüm vs altta paylaştım. Google home uygulaması ile ekran aktarıyor ama takılmalar...
Üst Alt