berksevgili kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi 6 Gps Problemi Yaşıyorum

Yok hocam hiç kullanmadım o uygulamaları
  2. B

Yardım Mi 6 Gps Problemi Yaşıyorum

Merhabalar MIUI Ailesi, 2018 Yılından beri Mi 6 128 gb kullanıyorum, son 6 aydır gps problemleri yaşıyorum, evdeyken sürekli farklı konumda gösteriyor istanbulda bir caddede, dışarı çıktığımda bazen rota bulmuyor, her yolu denedim bunu çözmenin bir yolu yok mu ne olur yardımcı olun
  3. B

Yardım Mi 6 Bluetooth Çalışmıyor

Bu sabah uyandığımda bir baktım Bluetooth düzelmiş, ben bu telefonu anlamıyorum cidden.
  4. B

Hocam bootloader dediğiniz şeyin kilidi kapalı sanırım bende, garanti dışı olur mu bu miflash dediğiniz şeyde ? Ve nasıl yükleyeceğimi bilemiyorum, yardımcı olursanız memnun kalırım. İyi forumlar.
  5. B

Öncelikle geçmiş bütün Bluetooth ve WİFİ konularına baktığımı belirterek sorunu açıklıyorum. Telefonum bugün garantiden geldi Bluetooth kulaklık ile müzik dinlerken müzik birden kesildi sonra Bluetooth hiç açılmadı, 3 kere sıfırladım kurdum, 1 kere wipedata ve reboot attım, ama hala çalışmıyor...
  6. B

Yardım Mi 6 Cihaz etkinleştirilemiyor

Teşekkür ederim hocam, her yolu denedim umarım garanti çözüm olur. İyi forumlar dilerim :)
  7. B

Onu da denedim hiçbir işe yaramıyor maalesef :(
  8. B

Derin temizlik yaparken büyük boyutlu dosyaları silmiştim hocam, ardından fabrika ayarlarına da geri döndüm ama sorunum devam ediyor. Cihaz kimliği bazen alınamıyor, geçen gün 50 kere açıp kapattım öyle sim kendine geldi. Artık sinir oldum hiçbir çözüm bulamıyorum.
  9. B

Çözüldü Xiaomi MI6 Hat Sorunu (IMEI Silinmiş)

Hocam bende de arkadaşın probleminden var nasıl çözebilirim tamamen kapalı değil cihazım kullanıyorum ama bu problem oluyor ara sıra delirtiyor beni
  10. B

Şubat ayında mi 6 cihazını aldım, şarj soketi sorunlu olduğu için garantiye gönderdim ardından geldi bazı dosyaları sildim mi hatırlamıyorum temizlik yaparken ama sonrasında cihazım donup kendini kapatıyor cihaz kimliği alınamıyor diyor wifi açılmıyor artık çıldırmak üzereyim bunun bir yolu yok...
Üst Alt