Berkeyalcnky kullanıcısının son içeriği

1. Berkeyalcnky

Soru Redmi note 10 pro rom

Google arama ve mesajlar MIUI ya göre çok mu kötü ben EEA olarak deneyebilirim. Çünkü eu rom da arama kaydı alma da sıkıntı var şuan ki sürümümde kayıt başlatıyorum 4 saniye boş ses kaydediyor
  2. Berkeyalcnky

Sweet modeli hocam cihaz 1709853155
  3. Berkeyalcnky

Uzun süredir Xiaomi eu rom 14.0.1.0 sürümündeyim ancak bir süredir takmadigim sorunlar artık canımı sıktı rom degistirmek istiyorum Yaşadığım sorun çağrı kaydı almaya basınca 4 saniye kayıt alıyor ve kaydı tamamlamıyor. Google mesajlar ve aramanın bulundugu akıcılık ve pil konusunda eu ya...
  4. Berkeyalcnky

Yardım Arayanlar ulaşamıyor

hocam bu ss TE ki doğru mu bende düşük sinyal yaşıyorum bazen
  5. Berkeyalcnky

Yardım Netflix yansıtmada ses var görüntü yok

Cok iyi olur hocam
  6. Berkeyalcnky

Gcam Redmi Note 10 Pro Google Cameta

Onerebilcegin var mı Rd 10 pro için farklı ortamlar için farklı xml de olabilir ne varsa elinde
  7. Berkeyalcnky

Aktif galiba hocam zygisk i magisk içinden modül olarak yükleyecegim dimi tek, kusura bakmayın bayramda bakmayı unuttum
  8. Berkeyalcnky

Sohbet miui 14 eu rom

Cihazdan cihaza göre ayarlama sorunu olabilir yani sizde belli yoktur cihaz modelinizden dolayı
  9. Berkeyalcnky

Sohbet miui 14 eu rom

Kesinlikle bende de. Sıcaklardan mi acaba diye düşünüyorum ancak garip bir durum. Sen dışında gören 77 kişiden başka kimsenin tek bir yorum yapmaması da apayrı bir durum :(
  10. Berkeyalcnky

lsoped nasıl kuruluyor hocam bootloader açık redmi note 10 pro, TWRP de var
  11. Berkeyalcnky

Sohbet miui 14 eu rom

Merhaba 4-5 aya yakındır en son miui 14 eu rom kullanıyorum. Son zamanlarda android sistemi yanıt vermiyor hatası alıyorum anca ekranı kapa aç yapınca veya durdur basınca bir walpepar falan gidip geliyor düzeliyor ancak bu sıra sık yaşamaya basladim. benim gibi yaşayan var mı bu sorunu. Acaba...
  12. Berkeyalcnky

Mod Mi11 Ultra Leica Kamera Modülü ( Diğer modeller için denenebilir )

Stok kamerası için güncel APK atabilir misin hocam Redmi note 10 pro için
  13. Berkeyalcnky

Satıldı SATILDI Lenovo LP40 Pro Kablosuz Kulaklık [YENİ GİBİ]

Mikrofon açısından alınmasını tavsiye etmem hocam dışarıda veya rüzgarlı ortamda mikrofon kalitesi aşırı derecede düşüyor. Ancak sessiz ortamda iş görüyor mikrofonu
  14. Berkeyalcnky

Satıldı SATILDI Lenovo LP40 Pro Kablosuz Kulaklık [YENİ GİBİ]

Bence de daha 2 hafta önce yurt dışından 182 tl vergi dahil getirtmiştim bende
  15. Berkeyalcnky

Yardım Bu uygulama Ekran görüntüsü almaya izin vermiyor

Sonra lsxposed i silmeye gerek var mı, yoksa ekran görüntüsü almam gerektikce bu uygulamadan lsxposed i silmemem mi gerekir
Üst Alt