Soru Ekran

Berkeyalcnky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
29
Sınav için yardımcı bir uygulama kullanıyorum ancak "Bu uygulama ekran görüntüsü almaya izin vermiyor" hatası alıyorum bunu nasıl cozebilirim. Tum izinleri verdim olmadı

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Bu hata, uygulamanın uygulama düzeyinde ekran görüntüsüne izin vermediği anlamına gelir, bu nedenle ekran görüntüsü alamazsınız. Bazı uygulamalar, özellikle de finansal uygulamalar veya güvenlikli uygulamalar gibi hassas verileri barındıranlar, ekran görüntüsü alınmasını engelleyebilir.

Bu hatayı çözmek için uygulama geliştiricisi ile iletişime geçebilir veya uygulama ayarlarında ekran görüntüsüne izin vermek için bir seçenek olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bazı durumlarda, cihazın özelliklerinde de ekran görüntüsü alma işlevi devre dışı bırakılabilir, bu nedenle ayarları kontrol etmeniz de önerilir.

Alternatif bir çözüm olarak, uygulamanın ekranınızda gördüklerinizi videoya kaydeden bir ekran kaydedici uygulaması kullanabilirsiniz. Bu şekilde, uygulamanın verileri korumasına rağmen çalışmalarınızı kaydedebilirsiniz. Ancak, uygulama gizliliğine saygı göstermek ve kullanım kurallarına uygun davranmak önemlidir, bu nedenle uygulama kaydetmeye izin verip vermediğini kontrol etmenizi öneririz.

Üst Alt