Berker2004 kullanıcısının son içeriği

1. B

Satış Satılık Redmi K20 Pro 8/256

Merhabalar redmi k20 pro 8/256 gb imei kayıtlı cihazımı satıyorum fiyatı 3300 tl kutusu ve içerikleri tam cihazın hiçbir sorunu yoktur sadece üst tarafında biri nokta şeklinde iki tane çiziği var dikkatli bakmayınca gözükmüyor çok problem edilecek bir şey değil başka hiçbir sorunu yok global rom...
  2. B

Yardım Mi 9T Pro Açılmıyor

benim cihazı hiçbir şekilde görmüyor uygulama cihazda şarj ışığı falan da yanmıyor hiç
  3. B

yok gelmiyor fastboot yazısı
  4. B

Merhaba herkese.Bugün dolby atmos yüklemek için root attım cihaza ve yeniden başlatınca cihaza mi yazısı geldi sonra kapanıp tekrar açıldı ve twrp a girdi ve bunu her yeniden başlattığımda yaptı.Daha sonra rom uçmuştur dedim ve mi flash ile rom kurmak istedim kurulumda 10 dk boyunca hiçbir şey...
  5. B

Rehber Mi 9T PRO Persist Dosyası

Persist dosyasını bir daha at ve şuan tam hatırlamıyorum ya telefonu açınca ya da kameraya girince kamerayı açmaya çalışacak zorlanacak falan orada hiç ellemeden bekleyin sonra normale dönmesi lazım dönmezse başka bir sıkıntı vardır format deneyebilirsiniz
  6. B

Yardım Redmi K20 Pro Isınma Sorunu

Ben güvenlik de pil optimizasyonu yapıp daha sonra alttan batarya sıcaklığına bakıyorum elimle hissettiğimle en uyuşan o olduğu için ben onu kullanıyorum ve şuan pubg oynadım yine 35° cihaz
  7. B

Ben günde 2-3 saat pubg mobile oynuyorum normalde ayarları akıcı 60fps şeklinde oynuyorum hiç ısınmıyor hdr 60 fps oynayıncada 1 saat sonra ısınıyor 40 derece civarı oluyor
  8. B

bu cihazda denemedim ama daha önce kullandığım cihazım mi note 3 te android 7 tabanlı romun persist dosyasını android 8 rom da flashladığımda bir sorun yaşamamıştım
  9. B

Soru Youtube neden max. 1080p

Youtube vanced uygulamasında Ayarlar Vanced Ayarları Video ayarları Çözünürlük kontrolü(en üstte) Aktif edin yeniden başlatıp 4k bir video açın
  10. B

Ben de k20 pro kullanıyorum global rom ile çalışır
  11. B

Ben mi flash ile temiz kurulum yapıp global 10.3.3.0 attım ve uzun süredir kullanıyorum telefon ısınmıyor en çok oyun oynadığımda 38 derece gördüm
  12. B

Kamera açılıp kapanması normaldir kalibrasyon yapar
  13. B

Soru Bildirim ışığı renk farkı

Çok teşekkürler sorun çözüldü. Aslında bilgisiz biri değilim ama onu kapatınca daha iyi olacağı söylendi bana ben de öyle yaptım ve ondan olacağı hiç aklıma gelmedi.
  14. B

Soru Bildirim ışığı renk farkı

Bildirim çubuğunun 2 resimde renk tonunun farklı olması dikkatli bakılınca anlaşılıyor ayarlada ki ss normal tarayıcıda çektiğim ss sönük beyaz bazı uygulamalarda böyle oluyor sebebi nedir eskiden böyle olmuyordu yeni olmaya başladı yanlış bir ayar mı açtım acaba ?
  15. B

Yardım Mi 9t pro için satıcı önerisi

Mi 9t pro 6/128 2700tl redmi k20 pro 6/128 2550tl ye satıyor
Üst Alt