berkcan0644 kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Mi9lite diye cc9 almışım arkadaşlar band 20 yok nasıl aktif edilir

Çok saolun hocam artık 5 6 ay idare edecem operatör değiştirecez Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. B

Soru Mi9T Pro/K20pro Rom önerisi?

Hocam miroom tavsiye ederim gayet akıcı olur mi9t MI 9 Lite Miroom 20.3.26 Beta
  3. B

Hocam bi arkadaş demişti ben yaptım diye ondan yazdım bende sizin gibi biliyorum eğer öyleyse yapwcak bir şey yok mi9t MI 9 Lite Miroom 20.3.26 Beta
  4. B

Mod (Miui11-12) Mi 9 T Pro Widewine L3 olan cihazi L1 yapmak

Hocam ben rom attım imeide atılmış cihaza bunda persist gidiyormu persist ne oluyor açıkcası MI 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. B

Merhaba arkadaşlar malumunuz cc9 telefonumda band 20 yok hattımda vodofone resmen rezil oldum signal gurudan baktım oradanda gözükmüyor box veya dungle ile eklenir dediler bana yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa şimdiden mennun olurum şimdiden teşekkürü borç bilirim MI 9 Lite cihazımdan...
  6. B

Çözüldü Mi9t tam ekran görünüm

Hallettim çok saolun arkadaşlar Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. B

Yaptım ve oldu cok saolll yeri değişmiş arama ekranınındada çıkmıyordu malesef Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

Yani bu romda yokmu sırf ben bu yüzden geri globale dönerim[emoji24] Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. B

Yazım yanlışları için kusura bakmayın arkadaşlar Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. B

Kıymetli arkadaşlar glxobal romdan eu roma geçmiş bulunmaktayım fakat resimde işaretledigim yeri globalda kapalı kuşlanıyordum yam ekran görünümünden eu romda ne hikmetse bulamadıö yardımcı olursanız sevinirim Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. B

Rom Mi9t rom tavsiye

Saoloasın abi galiba şansımi eu rom miui 10 dan yana deneyeceğim Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. B

Rom önerisi

Merhaba bendede miui 11 var global surum bende miui 10 eea kurmak istiyorum twrp var nasıl yaparım birde eger mümkünse romun linkini atabilirmisiniz iyi akşamlar Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. B

Rom Mi9t rom tavsiye

Saolun hocam Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. B

Rom Mi9t rom tavsiye

Arkadaslar merhaba telefonum mi9t 11.0.1.0 guncellemesini yaptim rom global versiyon bunu eu miui 10 surumune nasil döndürebilirim cihazımda twrp yüklü veya bunun yerine önerebileceğiniz bir rom varmıdır Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. B

Yardım  mi9t klon imeili cihazımda internet sorunu

Hatta suan 25 lere cikti abi tamamen vodofone ile slakali bir durum Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt