Soru Mi9lite diye cc9 almışım arkadaşlar band 20 yok nasıl aktif edilir

berkcan0644

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkcan
Cihazım
zte
Konular
5
Merhaba arkadaşlar malumunuz cc9 telefonumda band 20 yok hattımda vodofone resmen rezil oldum signal gurudan baktım oradanda gözükmüyor box veya dungle ile eklenir dediler bana yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa şimdiden mennun olurum şimdiden teşekkürü borç bilirim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba arkadaşlar malumunuz cc9 telefonumda band 20 yok hattımda vodofone resmen rezil oldum signal gurudan baktım oradanda gözükmüyor box veya dungle ile eklenir dediler bana yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa şimdiden mennun olurum şimdiden teşekkürü borç bilirim

MI 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam Band 20 donanımsal bir özelliktir aktif edemezsiniz

Oyla:

berkcan0644

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkcan
Cihazım
zte
Konular
5
Hocam Band 20 donanımsal bir özelliktir aktif edemezsiniz
Hocam bi arkadaş demişti ben yaptım diye ondan yazdım bende sizin gibi biliyorum eğer öyleyse yapwcak bir şey yok

mi9t
MI 9 Lite
Miroom 20.3.26 Beta

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bi arkadaş demişti ben yaptım diye ondan yazdım bende sizin gibi biliyorum eğer öyleyse yapwcak bir şey yok

mi9t
MI 9 Lite
Miroom 20.3.26 Beta
Hocam donanımda olmayan bir özelliği aktif edemiyoruz band 20 global için çıkarılmış bir özellik maalesef.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Bazi modellerde donanimsal olarak band 20 oldugu halde kapali olarak piyasaya surulebiliyor bunu anlamanin yolu vardi ancak unuttum gitti 50 cent maliyet icin koymuyorlar bende bunu anlamiyorum. Bazi modellerde aciliyordu ama her model icin gecerli degil. Acmasida zahmetli bi is

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi global forumda.mesela cc9 pro icin yapmislar ama riskli illa denicem diyorsan bi oku bunu istersen

Bu konuyuda oku istersen

Son düzenleme:
Oyla:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
hocam donanımsal oalrak var. ama işlemciye müdahele gerektiriyor oda çok zor yapanı görmedim duymdım. bn ilk çıktığında cc9 aldım vodafone de rezillik resmen ama yapacak bişey yok. donanım birebir mi9lite ile aynı. ama çinde band 20 eski oluğndan gereksz yere lisans parası vermemek adına çin telefonlarında kapatılıyor yazılım ile. ama o bildiğimiz rom ile değil. eski telefonum redmi note 3 pro da aynı bu şekildeydi yıllar snra nasıl yapılacağına daire videolar geldi ama çok bekleriz. anlayacağınız band 20 yi unutun.

Oyla:

resitbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Reşit
Cihazım
Mİ 9
Meslek
B-B GARAGE
Konular
7
yok öyle birşey malesef o şekilde kullanacaksınız veya gidip geri vereceksiniz. iyi günler

Oyla:

berkcan0644

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkcan
Cihazım
zte
Konular
5
hocam donanımsal oalrak var. ama işlemciye müdahele gerektiriyor oda çok zor yapanı görmedim duymdım. bn ilk çıktığında cc9 aldım vodafone de rezillik resmen ama yapacak bişey yok. donanım birebir mi9lite ile aynı. ama çinde band 20 eski oluğndan gereksz yere lisans parası vermemek adına çin telefonlarında kapatılıyor yazılım ile. ama o bildiğimiz rom ile değil. eski telefonum redmi note 3 pro da aynı bu şekildeydi yıllar snra nasıl yapılacağına daire videolar geldi ama çok bekleriz. anlayacağınız band 20 yi unutun.
Çok saolun hocam artık 5 6 ay idare edecem operatör değiştirecez

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

servisci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fuat
Cihazım
Mi cc9
Konular
0
Çok saolun hocam artık 5 6 ay idare edecem operatör değiştirecez

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende aynı problemi yaşadım. En sonunda çözüm bulundu. Telefonu aldığım arkadaş tek sime işlem yapıp modem dosyalarını tekrar yükledi. Şuan bütün bantlar aktif. Ayrıca bazı forumlarda mi cc9 olanlarda donanımsal olarak band 20 yok diye okumuştum. Buna rağmen tek sime geçince problem bitti.

Sadece artık hafıza kartı kullanılamıyor. Ancak zaten ben 128 lik almıştım. Hafıza kartı çok önemli değildi benim için

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bende aynı problemi yaşadım. En sonunda çözüm bulundu. Telefonu aldığım arkadaş tek sime işlem yapıp modem dosyalarını tekrar yükledi. Şuan bütün bantlar aktif. Ayrıca bazı forumlarda mi cc9 olanlarda donanımsal olarak band 20 yok diye okumuştum. Buna rağmen tek sime geçince problem bitti.

Sadece artık hafıza kartı kullanılamıyor. Ancak zaten ben 128 lik almıştım. Hafıza kartı çok önemli değildi benim için
Bir çok modelde donanımsal olarak olmayan bir özellik hocam her cihaz her model için geçerli olmayabilir

Oyla:
Üst Alt