Bergee kullanıcısının son içeriği

1. Bergee

HyperOS Mi 10T ROM Önerisi

Gcam kurdum hocam siz demeden hemen önce şuan tamam sorun çözüldü rootsuzda idare edebilirim teşekkürler :)
  2. Bergee

Direkt magisk flaşlayayım mı twrpden hocam yoksa önerdiğiniz var mı brick etmek istemiyorum cihazı her şeyiyle mükemmelleşti bir daha bu hale getirmem zor olur gibi 😅
  3. Bergee

Valla her şeyini kurcaladım hocam tüm özelliklerini keşfettim diyebilirim Kernel yüklemedim kernelden kastınız root değil dimi? Düz kernelden bahsediyorsunuz?
  4. Bergee

Rom harika ötesi üstüne birde smart launcher 6 kurdum pro mevcuttu :) Çok güzel oldu. Şarj konusunda falan da tatmin etti beni açıkçası kesinlikle denemeye değer bir rom tek sıkıntısı kamera uygulaması rezalet bir kamera uygulaması var buna nasıl bir çözüm buluruz bilmiyorum ama stock miui...
  5. Bergee

Şuanlık yeter gibi gözüküyor bana hocam istediğimi yapabiliyorum özelleştirme anlamında teşekkürler öneriniz için :)
  6. Bergee

A14 kurdum hocam zaten kurana kadar canım çıktı fw falan ile hiç uğraşmadan da kurulabiliyormuş son sürüm'e geçtim miflash ile sonrasında twrp kurdum a13-a14 destekleyen sonrasında wipeleri yaptım rom'u flashladım sonrasında da format data yes reboot system bitti :D
  7. Bergee

Hocam şuan evoyu yüklüyorum bakalım :) (A14 olanı yükledim)
  8. Bergee

Hocam android 13 var mı yahu mi10t pro için
  9. Bergee

Hocam kurulumu nasıl acaba ve Island var mı bildirimlerde?
  10. Bergee

Soru En iyi ROM Mi 10T Pro

Mi 10T Pro için en iyi, stabil, akıcı ve pil performansına sahip AOSP rom hangisi?
  11. Bergee

Miui 14 için en iyi pil ayarları
  12. Bergee

Mi 10T Pro cihazım var, bu telefon için en iyi performansı, en uzun batarya süresini ve en hatasız kullanımı hangi ROM sağlar?
  13. Bergee

Rom Mi 10T/ Pro (apollo) EasyRom MIUI 13.0.10 Android 12

Hortlatıyorum ama bu rom'u daha önce kullanan var mıdır? Rom yapımcısı rom'u yaparken bayağı bir uğraşmış gibi. Denemek istiyorum açıkçası :)
  14. Bergee

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu mutlu olsun! 🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  15. Bergee

Rom Mi 10t/pro (apollo) - Oxygen os 13.0 F.75 android 13 (videolu)

Şuan Endonezya son sürümdeyim hocam hala geçiş yapmadım buna zaten de miui arayüzü bir tık sıktı :D Aosp zaten asla kullanmak istemiyorum zamanında yeteri kadar aosp kullandım :D Eu 12.0.12 hiç tatmin etmedi beni özellikleri açısından.
Üst Alt