Soru 6800₺ bütçeye telefon önerisi?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
6800₺ bütçem var. Yurt dışı alacağım yüksek ihtimalle imei kaydı yapılabilen bu bütçeye alabileceğim en iyi cihaz nedir acaba? İstanbul içi anadolu ya da avrupa fark etmez önerilerinizi merakla bekliyorum.

Dip not: Kamerası çok çok iyi olması benim 1. planım ois destekli vs. Diğer seçeneğim ise performansı yeterli olsun başka bir şey istemiyorum oyunlarla pek aram yok zaten :) Poco X3 Pro kesinlikle önermeyin kronik anakart sorunu var zaten o cihazların yoksa çok sağlam cidden alınır.

Son düzenleme:

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
6000₺ bütçem var. Yurt dışı alacağım yüksek ihtimalle imei kaydı yapılabilen bu bütçeye alabileceğim en iyi cihaz nedir acaba? İstanbul içi anadolu ya da avrupa fark etmez önerilerinizi merakla bekliyorum.
6000₺ bütçeyle yurt dışından alabileceğin ve Türkiye'de imei kaydı yapılabilen birçok iyi telefon seçeneği bulunuyor. İşte senin için birkaç öneri:

1. Xiaomi Mi 11 Lite: Güçlü performans, şık tasarım ve iyi bir kamera sistemi sunan bu telefon, bütçene uygun bir seçenek olabilir.

2. Samsung Galaxy A52: Orta segmentte yer alan bu telefon, güçlü bir işlemciye, mükemmel bir ekran kalitesine ve çok yönlü bir kamera sistemine sahip.

3. OnePlus Nord CE 5G: Uygun fiyatlı bir 5G telefon arıyorsan, Nord CE 5G iyi bir seçenek olabilir. Performansıyla dikkat çeken bir telefon ve OxygenOS gibi temiz bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

4. Realme 8 Pro: Bu telefon, güçlü bir kamera sistemi ve hızlı şarj özelliği gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

5. Oppo Reno 4: Güçlü performansı, yüksek çözünürlüklü ekranı ve iyi bir kamera sistemiyle bu telefon da değerlendirilebilir.

Bu öneriler telefon seçenekleri hakkında genel bir fikir vermek için yapılmıştır. Ancak satın almadan önce detaylı araştırma yapmanı ve kişisel tercihlerine göre bir karar vermeni öneririm.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
6000₺ bütçeyle yurt dışından alabileceğin ve Türkiye'de imei kaydı yapılabilen birçok iyi telefon seçeneği bulunuyor. İşte senin için birkaç öneri:

1. Xiaomi Mi 11 Lite: Güçlü performans, şık tasarım ve iyi bir kamera sistemi sunan bu telefon, bütçene uygun bir seçenek olabilir.

2. Samsung Galaxy A52: Orta segmentte yer alan bu telefon, güçlü bir işlemciye, mükemmel bir ekran kalitesine ve çok yönlü bir kamera sistemine sahip.

3. OnePlus Nord CE 5G: Uygun fiyatlı bir 5G telefon arıyorsan, Nord CE 5G iyi bir seçenek olabilir. Performansıyla dikkat çeken bir telefon ve OxygenOS gibi temiz bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

4. Realme 8 Pro: Bu telefon, güçlü bir kamera sistemi ve hızlı şarj özelliği gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

5. Oppo Reno 4: Güçlü performansı, yüksek çözünürlüklü ekranı ve iyi bir kamera sistemiyle bu telefon da değerlendirilebilir.

Bu öneriler telefon seçenekleri hakkında genel bir fikir vermek için yapılmıştır. Ancak satın almadan önce detaylı araştırma yapmanı ve kişisel tercihlerine göre bir karar vermeni öneririm.
Hocam ChatGPT'ye mi sordunuz ne yaptınız bu ne hız :D

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Hocam sıfır olarak yurddisi cihaz almak istiyorsanız şuan o fiyatara redmi note 11/12 serisi var sadece xioami için diyorum

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Onun gibi birşey hocam giggle~~
Teşekkürler hocam bende oraya sormuştum ama 2021'de ki fiyatlar ve telefonlardan baz alarak öneri sunuyor şuan bu önerdiklerinizden daha iyi telefonlar mevcut 6000₺ bütçeye :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sıfır olarak yurddisi cihaz almak istiyorsanız şuan o fiyatara redmi note 11/12 serisi var sadece xioami için diyorum
Hocam sıfırda olur ikinci el'de olur hiç fark etmez. Yeter ki kamerası sağlam olsun özellikle ois destekli olması çok çok iyi olur :)

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Teşekkürler hocam bende oraya sormuştum ama 2021'de ki fiyatlar ve telefonlardan baz alarak öneri sunuyor şuan bu önerdiklerinizden daha iyi telefonlar mevcut 6000₺ bütçeye :)

Hocam sıfırda olur ikinci el'de olur hiç fark etmez. Yeter ki kamerası sağlam olsun özellikle ois destekli olması çok çok iyi olur :)
Hocam ozaman mi 10/mi11/mi11ultra modellerine bakın işinizi görür (mi11 serisinin fiyatından emin değilim malum ekonomi🤣)

Mi 10 mükemmel bir telefon hocam

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Hocam bütçeyi biraz daha artırıp 7000 yapıp redmi not 12 pro 5g sıfır olarak alabilirsiniz.Hem OİS de var.Hemde sıfır

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam bütçeyi biraz daha artırıp 7000 yapıp redmi not 12 pro 5g sıfır olarak alabilirsiniz.Hem OİS de var.Hemde sıfır
Hocam artıramıyoruz maalesef ois olmasa da olur eiste yeterli benim için yeter ki kamerası iyi çeksin 😂

afaruky

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Afaruk
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Yakın zamanda 6.5tan Note 12 Pro 5G aldım. 128 GB olanları biraz daha ucuz. Sarı siteyi takip edin arada çıkıyor.

Yalnız yeni cihazlarda IMEI işlemi için direnç değişimi gerekebiliyor. Bedeli 1000 TL civarında. Modeli belirlerken bunu da göz önünde bulundurun. IMEI atılabilen telefon listesi var nette.

Üst Alt