beratkulahci kullanıcısının son içeriği

1. beratkulahci

Soru Redmi telefon alınır mı?

Evet bu sorunu ben de gördüm. Dokunmatiği algılamıyor, ekranda titreme var gibi şeyler okudum ben de takip ediyorum gelişmeleri. Zaten cihazı önümüzdeki ay alacağım, 1 ay içinde sorun düzelmezse başka cihaza yönelirim büyük ihtimalle.
  2. beratkulahci

Bütçe sıkıntı. Samsung'un S ve Note serisi telefonlarına baktım ama bütçemin yettiği modeller en az 2 yıllık modeller. Bütçemin yettiği 1-2 tane model var ama hepsinde Exynos işlemci yüzünden ısınma sorunları var. Yeni modellerden Note 10 Lite'a baktım onda da şarj az gidiyormuş ve yine çabuk...
  3. beratkulahci

Aslında 5.000 vermeyeceğim maksimum bütçem o kadar. Redmi Note 10 Pro sanırım 4.000 TL civarında bir fiyatla çıkacak. 5.000 TL maksimum bütçem ama yine de mümkün olduğu kadar düşürmeye çalışıyorum 4.500-4.000 civarına. Bu tarz bir kaç yorum daha gördüm ama sebebi nedir garantili tercih...
  4. beratkulahci

Merhaba. 5.000 TL bütçem var ve 1 ay içinde yeni bir telefon alacağım. En mantıklı seçenek Redmi Note 10 Pro gibi geldi fakat internette Redmi telefonlar hakkında gördüğüm kötü yorumlar kafamı karıştırdı. Redmi modellerinin Xiaomi'nin Mi serisi gibi cihazlarından daha düşük kaliteli olduğunu ve...
Üst Alt