Beraq1 kullanıcısının son içeriği

1. Beraq1

Yardım Mi Box S Bluetooth Kapattım Kumanda Çalıştırma

Merhaba arkadaşlar mi box s kullanıcısıyım cihazın içeriklerine bakarken Bluetooth'u kapattım ve tekrardan kontrol edemedim çünkü kumandam bt üzerinden okduğu için. Android Tv yükledim ama o da eşleştiremedi. Biliyorsunuz ki cihazda da tuş yok bundan dolayı kalakaldım. tekrardan bt'yi açıp...
  2. Beraq1

Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Beni de ekleyin hocam katılacağım inşallah, Mi Comm'danım (beraq1w) teşekkürler :) 1560425780 teşekkürler :) burayla da tanışmak için sabırsızım :))
  3. Beraq1

Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

hocam nereden katılıyoruz ben Community'den beraq1w katılmak istiyorum
  4. Beraq1

Diğer Mi Note 3 Google Kamera

Bundan 2 ay önce mi note 3 için oluşturulmuş apk yı indirmiştim fakat çalışmadı açılmadı. Tekrardan indirebileceğim bir yerden link bırakabilen olursa çok mutlu olurum inlove~~shake~~
  5. Beraq1

Diğer Mıuı iç reklamları nasıl kaldırılır?

Müzik uygulamalası ve vb'lerinde reklamlar nasıl kapatılıyor cevaplayan abilerimden Allah şimdiden razı olsun Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Beraq1

Diğer Başka Adaptör/Cihaz İle Şarj Edilmesi, Cihaz Sağlığını Etkiler Mi?

Abi Allah razı olsun nasıl anlatmışsın öyle sağolasın olayı kavradım abim teşekkürler Bu arada Xiaomi Türkiye resmi olarak hizmete girdi deniyor shiftdelete.com tarafınfan. Onu soracağım nerede Vadi İstanbul da ki açılaçak olan mağazası mı? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Beraq1

Diğer Başka Adaptör/Cihaz İle Şarj Edilmesi, Cihaz Sağlığını Etkiler Mi?

Özellikle ben Mi Note 3 kullanıyorum Quick charge 3 bulunuyor. Başka adaptör ile ya da otobüste kablo ile şarj etmem telefonu bozar mı? Çünkü eskiden kullandığım tabletimde bunu yaşadım sormak istedim. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Beraq1

Store

Mi store Vadi İstanbul ne zaman açılacak haberi olan var mı acaba? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt