beniboşverin kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Telefon Fastboot ekranına atıyor

Xiaomirom'dan indirip kurdum. Cihazım açıldı herkese teşekkürler.
  2. B

hocam bide şu fastboot rom olayını anlamadım ben normal miui rom u xiaominin kendi sitesinden mi indireceğim yoksa başka bir şey mi? Ben bir kaç video izledim tgz uzantılı olmalıymış xiaomirom diye bi site buldum onu indirdim ama miflash dosyalar eksik gibi bir hata veriyor sürücülerim tam...
  3. B

Yardım Redmi Note 9S fastboot rom dosya linki

Arkadaşlar redmi note 9s fastboot rom dosyası linkine ihtiyacım var rica etsem atabilir misiniz?
  4. B

öyle yapacağım da rom dosyası olarak TR rom mu yoksa global rom mu kurmalıyım cihazım redmi note 9s
  5. B

Cihazım redmi note 9s orangefox üzerinden her şeyi sildim daha sonra recovery üzerinden yeniden başlatayım dedim telefonu bilgisayara bağlıyorum bilgisayar telefonu görüyor ama içine rom dosyasını atamıyorum hata veriyor. RROS curtana rom'u flashladıktan sonra oldu. recovery tuşlarına basmazsam...
  6. B

Yardım OrangeFox recovery nasıl yedek alınır?

Arkadaşlar merhaba OrangeFox Recovery nasıl yedek alınır? Yedek alma bölümü TWRP'ye hiç benzemiyor ve bir sürü seçenek var. Hangilerini işaretlemem lazım? Custom Rom kuracağım da olur da hani bir problemle karşılaşırsam eskisine hızlıca geri dönebilmek adına istiyorum. -ÖnBellek -Veri...
  7. B

Soru Xiaomi Redmi Note 9s Nasıl Custom Recovery yüklenir?

Teşekkürler, önceki cihazımda TWRP kullanmıştım. Bunda OrangeFox denemek istiyorum zaten beğenmezsem OrangeFox üzerinden TWRP yüklerim. Cevabınız için tekrardan çok teşekkürler.
  8. B

Soru Xiaomi Redmi Note 9s Nasıl Custom Recovery yüklenir?

Arkadaşlar merhaba Redmi Note 9S cihazıma Custom recovery yüklemek istiyorum ama aklımda takılan bir soru var. Official olarak TWRP bulamadım ama onun yerine bence daha iyi olan OrangeFox Recovery'i buldum. Cihazımı arama kısmına geldiğim zaman karşıma 4 tane cihaz aynı recovery dosyası çıkıyor...
Üst Alt