Soru Xiaomi Redmi Note 9s Nasıl Custom Recovery yüklenir?

beniboşverin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
3310
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5
Telefon Modeli
Redmi Note 9S
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba Redmi Note 9S cihazıma Custom recovery yüklemek istiyorum ama aklımda takılan bir soru var. Official olarak TWRP bulamadım ama onun yerine bence daha iyi olan OrangeFox Recovery'i buldum. Cihazımı arama kısmına geldiğim zaman karşıma 4 tane cihaz aynı recovery dosyası çıkıyor ve bu 4 cihaz da miatoll diye geçiyor. Şimdi ben bunu telefonuma flashlarsam cihazım brick olur mu? Recovery dosyasının linkini bırakıyorum aşağıya.

sanatsal061

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Hayır hocam hiçbir problem olmaz miatoll romlarin hepsini yükleyebilirsiniz.Problem çıkmaz orijinal twrp'yi
Araç ana sahibi: By.TRabZonLu™
Ana konu: Recovery - [MIUI 12 Destekli] Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0530 Tek Tuş Yükleme Aracı

Araca Orangefox eklenmiştir.

TWRP'lerin yeni sürümü geldikçe güncellenecektir. Ayrıca hata varsa bildirirseniz sevinirim. :)

By.TRabZonLu™ hocam PM/DM'iniz kapalı olduğu için izin alamadım. Kusura bakmazsınız inşAllah.

Bu linkten yükleyebilirsiniz.
İyi akşamlar.

Oyla:

beniboşverin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
3310
Konular
4
Hayır hocam hiçbir problem olmaz miatoll romlarin hepsini yükleyebilirsiniz.Problem çıkmaz orijinal twrp'yi

Bu linkten yükleyebilirsiniz.
İyi akşamlar.
Teşekkürler, önceki cihazımda TWRP kullanmıştım. Bunda OrangeFox denemek istiyorum zaten beğenmezsem OrangeFox üzerinden TWRP yüklerim. Cevabınız için tekrardan çok teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt