Bekarsinan kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım yetkili hesap hkk

arkadaşlar merhaba elinde yetkili hesap olan varsa benimle iletişime geçebilir mi? telefon brick oldu açmam gerek
  2. B

Yardım stock roma dönerken ekran karadı ve telefon açılmıyor

denedim onda da bir ışık yok brick filan mı oldu sanırım
  3. B

hayır hiç bir kombinasyonda tepki yok
  4. B

Arkadaşlar merhaba, k20 pro telefon unlock yurt dışı telefona twrp den stok rom attım. daha sonra telefonun ekranı tamamen karardı ve hiçbir şekilde tuşlara basınca tepki yok. ne yapmam lazım konu ile ilgili yardımcı olmanızı rica ederim.
  5. B

Yardım Mi 8 Lite VoWifi Nasıl Aktif Edebilirim

arkadaşlar merhaba telefona root yapmadan vowifi kullanmak istiyorum. volte aktif fakat vowifi'yi bir türlü kullanamıyorum. menüleri açık.
  6. B

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

MERHABA, UZAKTAN BAĞLANIP BENİM TELEFONUDA YAPMA ŞANSINIZ VAR MI ? :( :(
  7. B

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

dediğiniz gibi yapıp tekrar denedim yine olmadı kafayı yemek üzereyim . evimde telefon çekmediği için vowifi ye acayip ihtiyacım var. 1567769052 Durum bu
  8. B

tarifiniz için teşekkür ederim. volte tamam fakat vowifi olmadı malesef 1567767968 Durum bundan ibaret
  9. B

Ben programı satın aldım. kurdum netherla yı seçiyorum fakat olmuyor. kullanamıyorum . hattım turkcell olduğu için olabilir mi ?
  10. B

merhaba, ben turkcell de kullanamadım. mbnloader dediğiniz nedir nasıl yapıyoruz yardımcı olur musunuz ??
Üst Alt