bazzrulz kullanıcısının son içeriği

1. B

Sohbet Schengen Vize

Arkadaş vizesiz gürcistan Azerbaycan gibi asya ülkelerine gitmiş önceden galiba, daha iyi ülke derken bunlardan iyi demek istemiş sanırım. Bizim de böyle bir lüksümüz olsaydıda keşke sana yardımcı olabilseydik kral
  2. B

MIUI 13 K40 Gaming Edition Vietsub Rom 22.4.13.-15.04.22

Bugün vietsub romlu sıfır bir cihaz geldi elime çift hat IMEI kayıtlı. Ekran kapalı arka planda çalışan bir uygulama olmadığı halde bir saat içinde yüzde 3 gibi bir şarj tüketimi var. Tabiki normal bir durum olmadığı için stock global rom yüklemeyi düşünüyorum. Orjinal İmeilerin geri gelip...
  3. B

MIUI 13 K40 Gaming Edition Vietsub Rom 22.4.13.-15.04.22

NFC önemli değilse hindistan romunu kullanmak en mantıklısı..Bildirim gelmeme sorunu yok kusursuz çalışıyor. Ayrica eu romda dahil hiçbir geliştirici romu stock romlar kadar düzgün ve stabil çalışmaz, şöyle iyi böyle iyi diyenlerin çoğu gün sonunda stock roma dönmüştür. Macera aramaya hiç gerek...
  4. B

Çözüldü YouTube vanced hattasi

Amaç reklamsız YouTube izlemekse bu uygulama tek çözüm Ayrıca vanced gibi uygulama içi reklam yok sade ve kullanımı basit!!
  5. B

Soru 9 bin TL dolaylarında telefon tavsiyeleri

Yurtdışı Xiaomi 12t kesinlikle söylediğiniz fiyat bandında alınacak tek cihazdır. 8000, 9000 tl arası bir fiyata bulmak mumkun Yaklaşık biraydir kullanıyorum gerek ekran kalitesi gerekse işlemcisi olsun kusursuz diyebilirim. YouTube dan yorumlarına bakabilirsiniz.
  6. B

Çözüldü YouTube vanced hattasi

"New pipe" tavsiye ederim.
  7. B

Uygulama NewPipe [Alternatif Youtube]

Bilmeyenler için Reklamsız YouTube uygulamasidir. YouTube vanced a alternatif tek uygulama. Yeni guncellemeler ile daha da stabil çalışmaktadır. Her android cihazda olması gereken olmazsa olmazlardan
  8. B

Yardım Tek numaradan iki tane farklı ID numaralı mi hesabı sorunu.

Başka bir platformda hesabınıza girebiliyorsaniz mevcut telefonlar bölümünden ilgili telefonu kaldırmayı deneyebilirsiniz.
  9. B

Rom Xiaomi 12T (plato) eu ROM (xiaomi.eu_multi_PLATO_V14.0.1.0.TLQMIXM_v14-13)

Arkadaşın Bende zaten eu rom yüklüydü onun üzerine 14 güncellemesi yaptım 3 gündür kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım. Başka romdan geçecek olanlar için durum nasıl gelişir bir fikrim yok ama konu sahibinin adımlarını eksiksiz takip ederseniz sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.
  10. B

Rom Xiaomi 12T (plato) eu ROM (xiaomi.eu_multi_PLATO_V14.0.1.0.TLQMIXM_v14-13)

Çok teşekkür ederim hocam 🙏
  11. B

Rom Xiaomi 12T (plato) EEA Avrupa Kararlı Rom V13.0.10.0.SLQEUXM İndirme Bağlantıları

Dosyayı indirdim hocam. Forumda konu açtım oradan yardımcı olurmusun
  12. B

Yardım Twrp olmadan Geliştirici (eu) rom nasıl güncellenir ?

Yurtdışı satın aldığım Xiaomi 12t cihazımda eu stabil rom yüklü. Bildiğim kadarıyla mediatek işletim sistemli telefonlara twrp kurulmuyor. MIUI 14 güncellemesi yayınlandı ve güncellemek istiyorum. Satın aldığım yerle görüştüm bana "mi flash tool" ile eu rom kurulabildiğini ve...
Üst Alt