Yardım Redmi Note 11 pro+ 5g imei repair ve sıfırlama

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui13
Telefon Modeli
Redmi Note 11 pro plus
Bootloader Kilidi
Açık
Cihazım yurt dışı çift hattın kullanım süresi doldu. Yılbaşında imei ler sıfırlanıyor dendi aldığım yer ama telefon hattı tanımıyor hala. Aranızda bu durupta olupta yılbaşından sonra imei sifirlanan oldumu ?
Ayrica bu telefona imei atılıyormu, atiliyorsa yaptirabilecegim bir yer tavsiye edermisiniz.

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Kapanan imeiler yavaş yavaş açılıyor hocam hatta 2 simler daha önce aciliyor gibi

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Yani beklemelimiyim biraz daha hocam
15 günlük bir zaman diliminden çokça bahsediliyor ne kadar doğru bilemem ama ara ara sim yuvasını değişip cihazı açar kapatırsanız hattınızın sinyal göndermesini hızlandırabilirsiniz diye düşünüyorum

Oyla:

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
15 günlük bir zaman diliminden çokça bahsediliyor ne kadar doğru bilemem ama ara ara sim yuvasını değişip cihazı açar kapatırsanız hattınızın sinyal göndermesini hızlandırabilirsiniz diye düşünüyorum
Açıkçası peki işe yarayacak bir yöntem gibi durmuyor ama denemek lazım yinede daha önce uygulayıp başarılı olan olduysa bilemem umarım bu kadar basittir. Cevap için teşekkürler hocam

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Açıkçası peki işe yarayacak bir yöntem gibi durmuyor ama denemek lazım yinede daha önce uygulayıp başarılı olan olduysa bilemem umarım bu kadar basittir. Cevap için teşekkürler hocam
Hocam deneyip sonuç aldığını yazmış arkadaşlardan okuduğum bilgileri paylaştım uğraş isteyen işlemler olmadığı için yazıyorum yoksa insanları boş yere uğraştırmak istemem

Oyla:

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
İmei ile ilgili whatsapp üzerinden bir yerle görüştüm sadece imei lerimi söylerek 300tl gibi bir fiyata 4+4 ay seklinde süreyi uzatacagını söyledi.

Efendim biz imei *yönlendirme* işlemi ile yapıyoruz. Biliyorsunuz ki geçici kayıt ve imei uzatma işlemi BTK Üzerinden Devlet tarafından kapatıldı. yönlendirme işlemi mevcut imei numaranızı farklı bir imei numarasına yönlendirmesini yapıyoruz btk yeni imei numarası olarak görüyor
Bu TR İmei olursa kalıcı olarak
cihazınızı kullanabilirsiniz.

Yabancı İmei olursa 4Ay kullanıma açılacaktır.

Tüm Marka Model Cihazlarda Geçerlidir.

FİYAT
4 - Ay - 300₺
12 - Ay - 950₺
TR İMEİİ - 1550₺
-
İşlemlerimiz 3 Saat içerisinde tamamlanmaktadır. 3 Saatin sonunda cihazınız şebekesi aktif hale gelir ve kullanıma başlayabilirsiniz.
-
*İmei işleminizi yaptırmak için
Bize İmei Numaranızı iletmeniz yeterli*
-
İmei numarası almak için *#06#

İmei yönlendirme gibi birşeyden bahsediyor. Sadece imei mi söylediğimde bunu yapmaları mümkün mü?

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Aman hocam sanki bu arkadaşlar yeni türemiş tatlı su çakallarina benziyorlar bana hiç inandırıcı gelmedi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İmei ile ilgili whatsapp üzerinden bir yerle görüştüm sadece imei lerimi söylerek 300tl gibi bir fiyata 4+4 ay seklinde süreyi uzatacagını söyledi.

Efendim biz imei *yönlendirme* işlemi ile yapıyoruz. Biliyorsunuz ki geçici kayıt ve imei uzatma işlemi BTK Üzerinden Devlet tarafından kapatıldı. yönlendirme işlemi mevcut imei numaranızı farklı bir imei numarasına yönlendirmesini yapıyoruz btk yeni imei numarası olarak görüyor
Bu TR İmei olursa kalıcı olarak
cihazınızı kullanabilirsiniz.

Yabancı İmei olursa 4Ay kullanıma açılacaktır.

Tüm Marka Model Cihazlarda Geçerlidir.

FİYAT
4 - Ay - 300₺
12 - Ay - 950₺
TR İMEİİ - 1550₺
-
İşlemlerimiz 3 Saat içerisinde tamamlanmaktadır. 3 Saatin sonunda cihazınız şebekesi aktif hale gelir ve kullanıma başlayabilirsiniz.
-
*İmei işleminizi yaptırmak için
Bize İmei Numaranızı iletmeniz yeterli*
-
İmei numarası almak için *#06#

İmei yönlendirme gibi birşeyden bahsediyor. Sadece imei mi söylediğimde bunu yapmaları mümkün mü?
Bu konu hakkında hiç bir yerde bilgi yok hocam dikkat edin dolandırılmayın

Oyla:

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
Dün akşam sim2 imei açıldı şuan aktif kullanıyorum. ☺️

Oyla:

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Bu bizim için var olan birşey değil arkadaşım, her yıl turistler geldiği için, onların telefonları yurt dışıya malum, geliyorlar ve gidiyorlar, sıfırlanma olayı olmazsa bir sonraki yıl geldiklerinde maduriyet yaşayacaklar. Ondan dolayı her yıl başında imei kars listesi sıfırlanır, yani evet böyle birşey var. Diğer hattınızda açılır bir iki hafta içinde, tabiyki ona sim kartınızı takmayın. Denemek için bile olsa takmayın çünkü takıp onuda aktif ederseniz 2sinin 4aylık süresi aynı zamanda biter. Tek tek kulannın ki 8 ay kullanabilesiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada. Yazılım ile mümkün imei işlemi. 8 ayın sonunda yapabilir/yaptırabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-05-21-36-41-114_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-05-21-36-41-114_com.android.chrome.jpg
    353,5 KB · Görüntüleme: 34
Oyla:
Üst Alt