batuozalp kullanıcısının son içeriği

1. batuozalp

Yardım Instagram Reels Sorunu

Aynı sorun bende de yeni başladı çözümü var mı ?
  2. batuozalp

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

Bilgilendirme için teşekkürler hep aradığım bı rehberdi deneyeceğim, yedekleri nasıl alıyorsunuz hocam ben manuel tek tek klasör klasör pcye çekiyorum sonra geri koyuyorum bu şekilde mi yapıyorsunuz sizde ?
  3. batuozalp

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Bu konuda bire bir katılıyorum sana kardeşim. Bende bende 25 ocakta sardım bi tane 10t pro 144 hz olayı çok farklı bir şeymiş. Oyuncular bunu söylediği zaman makara yapıyordum ama şu an 60 hz bi telefon direk kasıyor gibi geliyor. İster xiaomi olsun ister iphone olsun hz olayı başka bir dünya...
  4. batuozalp

Yardım Mi9 Hızlı Şarj Olmama Sorunu

Arkadaşlar selamlar, Mi9 Telefonumun arka kapağı kırıldı ve kırıldıktan 2 ay sonra telefon hangi kablo ile denersem deniyim hangi adaptör ile denersem her zaman da değil ara ara hızlı şarj kesiyor. Başlıyor hiç şarj olmuyor. Kendi kendine kesip başlatıyor. Soketin içine baktım toz v.b bir durum...
  5. batuozalp

Yardım Redmi Note 9S Yeniden Başlattıktan Sonra Açılmama Sorunu ?

Yok kardeşim olmadı alığım yere yolladım orda ücretli şekilde halletiler...
  6. batuozalp

Mod MBUI Custom Resource (!!!Mi Band 5 ile Uyumlu Hale Geldi!!!)

Elinize sağlık çok güzel olmuş direktifleri uyguladım kısa sürede kurulum yaptım :)
  7. batuozalp

Arkadaşlar, telefonu kendi bilgisayarıma bağlamaya çalışırken aygıt yöneticisinde hiç bir hareket olmuyor. Bu sebepten dolayı da aldığım firma bi yer önerdi oraya göndereceğim büyük ihtimalle hard brick oldu. EDL moduna almak içinde arka kapağı açmak gerekir veya box ile atılabilir dedi. Benim...
  8. batuozalp

Kendimde yetkili hesap var hocam. Ancak telefonu COM'da gormemesi beni düşündürdü eğer aygıt yöneticisinde telefonu aygıt yöneticisinde gösterebilsem direk flash atıp kurulum yapmayı düşündüm. Acaba EDL mod konusu mu oldu daha önce mix 2s vardı. Bide iş yerindeyim pcler korumalı evde bi kendi...
  9. batuozalp

Cümleten iyi günler arkadaşlar, Note 9S cihazımı normal olarak yeniden başlattığımda telefon komple kesildi. Şarj alma yok ses kısma + power sonuç yok ses açma+power sonuç yok pc bağlama ses yok COM kısmında çıkmıyor. Bildirim ışığı yanmıyor. Fastboot moduna girmiyor. Bootloader kapalı. Bi sonuç...
  10. batuozalp

Rom MIUI 12 kasma ve şarj sürsi

Eu Stabil geçin hocam eu beta ve miroom 12 kullandım en stabil ve şarj süresi olarak eu stabil tavsiyedir (Y)
  11. batuozalp

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

İyi bayramlar cümleten :)
  12. batuozalp

İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

Elinize sağlık teşekkür ederim. Her iki imei'yi de efs yedeklerini ve Qcn yedeklerini aldım koydum kenara hiç korkum yok :)
  13. batuozalp

Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

Mevlüt Hocam, Elinize sağlık şu ana kadar 9T'de kullandığım en iyi Gcam diyebilirim. Diğer Gcam'lerde her seferinde bir kaç hata oluyordu ancak bu Gcam'de bütün ayarlar çalışıyor ve renkler çok gerçekçi orjinal Stock Camera ile alakası yok. Aşırı beğendim. Config ayarları da tam ayarlı başarılı...
  14. batuozalp

Rehber TWRP Yedekle/Backup Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Elinize sağlık hocam çok güzel bir rehber olmuş bazı şeyler türkçe olsa bile tam olarak ne işe yaradığını bilmediğimiz için öğrendik :)
  15. batuozalp

MIUI 12 Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM

Aynen hocam demek ki herkes de farklı şikayetler mevcut. Şarj konusunu çok test edemedim ama bakacağım bende duruma göre tecrübelerimi paylaşırım sizinle ancak genel olarak kontrol paneli hoşuma gitti
Üst Alt