barikat34 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım redmi 7a şebeke sorunu

twrp yi biliyorum da modem dosyası hakkında bir bilgim yok.ne işe yarıyor.bununla ilgili bir sayfa varsa yönlendirirmisin
  2. B

Yardım redmi 7a şebeke sorunu

arkadaşlar redmi 7a kullanıcısıyım 2 gündür şebeke problemi yaşıyorum.çift hat kullanıyorum her 5 dk da bir 2 sim de şebeke gidiyor 5 saniye sonra geliyor.ekranın üstünde iki sim üzerine çarpı işareti geliyor ve 5 saniye sonra düzeliyor .5 dk da bir yapıyor .başına böyle birşey gelen var mı...
  3. B

Yardım mi 8 lite 4.5g sorunu

Sadece türktelekom değil türkcellde de aynı o zaman kimden kaynaklanıyor.biliyorsan söyle 1550926911 Benim bu konularda fazla bilgim yok.4g hızında internete girilebiliyor fakat önceden başka telefonda 4g kaydı yaptırdığım için. bu telefonda iki gsm operatörü de aynı cevabı verdi zaten online...
  4. B

İşi yapacak olanı bilmiyorum gerçekten kimden kaynaklanıyor?4g yazar sıkıntı yok fakat online işlemlere girdiğimde cihazın marka ve modeli yazmıyor 4g paketi satın alamıyorum turkcellde de aynı telefon 4g uyumlu değil diyor galiba tek çare beklemek...
  5. B

Az önce türktelekom müşteri hizmetleriyle görüştüm.aslında bu sorunun xiaomi firmasının btkya imeileri geç bildirdiği için cihazın türktelekomda tanımlanamadığını söyledi.yani xiaomi işini zamanında yapsa geciktirmese böyle problem olmayacak
  6. B

arkadaşlar mi 8 lite aldım imei falan ithalat yoluyla kayıtlı bir problem yok fakat türktelekom online işlemlerde simkartın 4.5g desteklediği fakat cihazın desteklemediği yazıyor online işlemler ayarlar da cihaz marka modeli yazmıyor türkcellde de böyle 4.5g kullanabiliyorum fakat 4.5g paketleri...
  7. B

Yardım kaç çeşit rom var

Fastboot yüklemesini yapabiliyorum fakat redmi 4x fastboot rom olarak arattığımda yabancı siteler çıkıyor.redmi 4x fastboot rom linki varsa paylaşabilirmisiniz(miui10 veya en günceli)
  8. B

Yardım kaç çeşit rom var

arkadaşlar kaç çeşit rom var fastboot rom diye bişi var mı.bende miui_HM4XGlobal_V10.1.1.0.NAMMIFI_31186e0176_7.1 isimde rom var bunu hangi yardımcı programla kurmam gerekiyor.cevaplar için teşekkürler 1548696066 fastboot rom varsa redmi 4x için link verir misiniz
  9. B

Yardım Redmi 4x e usb bellek bağlanabilir mi

Teşekkürler ama şu olur gibisinden bi link verebilseydiniz.birde otg kullanmak için cihazın rootlu falan olmasına gerek varmı
  10. B

Yardım Redmi 4x e usb bellek bağlanabilir mi

Başlıktan da anlaşılacağı gibi redmi 4x telefonun otg desteği var mıdır usb bellek takabilir miyim şu ürün olur diyebileceğiniz bir ürün varsa link verebilir misiniz yanlış yere konu açtıysam affola...
  11. B

Çözüldü redmi 4x kulaklık sesi yükseltme

Teşekkürler ama dediklerinizi yaptım bi fark olmadı
  12. B

Çözüldü redmi 4x kulaklık sesi yükseltme

başlıkta da belirttiğim gibi kulaklık sesi yeterli değil birkaç kulaklık denedim tatmin etmedi.root yaparsam mühendislik modundan yapılacağı yazılmıştı fakat engineer modda sesi arttırabilecek bi menü yok romu değiştirmeden yapmanın biryolu var mı bi program falan veya başka bir gizli...
Üst Alt