Yardım mi 8 lite 4.5g sorunu

barikat34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sahin
Cihazım
redmi 4x
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui10
Telefon Modeli
mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
arkadaşlar mi 8 lite aldım imei falan ithalat yoluyla kayıtlı bir problem yok fakat türktelekom online işlemlerde simkartın 4.5g desteklediği fakat cihazın desteklemediği yazıyor online işlemler ayarlar da cihaz marka modeli yazmıyor türkcellde de böyle 4.5g kullanabiliyorum fakat 4.5g paketleri satın alamıyorum başka bi telefona takıp paket aldıktan sonra tekrar mi 8 lite e takıyorum hattı bunun bir çözümü var mı yoksa tek çözüm türkcell ve türktelekomun bu cihazları tanımasını beklemek mi?xiaomi başka modellerde de bu problemi yaşayanlar çözenler var mı ?başka modelerde bu problemi yaşayan varsa yazabilir mi

omerfyldrm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
8
Bende mi 8 lite 6/128 kullanıyorum söylenen her yolu denedim fakat bir çözüm olmadı umarım en kısa sürede bu mağduriyeti giderirler. Zaten telefon da mobil veri ve wifi problemi ile dolu. Bundan dolayı pubg oyunu bile düzgün oynanmıyor. Aldığıma çok pişmanım bu telefonu !!

Oyla:

barikat34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sahin
Cihazım
redmi 4x
Konular
5
Az önce türktelekom müşteri hizmetleriyle görüştüm.aslında bu sorunun xiaomi firmasının btkya imeileri geç bildirdiği için cihazın türktelekomda tanımlanamadığını söyledi.yani xiaomi işini zamanında yapsa geciktirmese böyle problem olmayacak

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Az önce türktelekom müşteri hizmetleriyle görüştüm.aslında bu sorunun xiaomi firmasının btkya imeileri geç bildirdiği için cihazın türktelekomda tanımlanamadığını söyledi.yani xiaomi işini zamanında yapsa geciktirmese böyle problem olmayacak
İşi yapacak olan Xiaomi değil ama... ;)

Oyla:

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Bende 4G yazıyor. Bu problem olmadığı anlamına mı geliyor, yoksa 4,5 mi yazması gerekiyor. 6-128 lite...

Oyla:

barikat34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sahin
Cihazım
redmi 4x
Konular
5
İşi yapacak olanı bilmiyorum gerçekten kimden kaynaklanıyor?4g yazar sıkıntı yok fakat online işlemlere girdiğimde cihazın marka ve modeli yazmıyor 4g paketi satın alamıyorum turkcellde de aynı telefon 4g uyumlu değil diyor galiba tek çare beklemek...

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
İşi yapacak olanı bilmiyorum gerçekten kimden kaynaklanıyor?4g yazar sıkıntı yok fakat online işlemlere girdiğimde cihazın marka ve modeli yazmıyor 4g paketi satın alamıyorum turkcellde de aynı telefon 4g uyumlu değil diyor galiba tek çare beklemek...
Hattımı 4G uyumlu telefona takarak aktif ettim, sonrasında Xiaomi telefonlarda rahatlıkla kullandım. Ayrıca 4,5G diye bir teknoloji yok, 4G var... Oraya takılmayın.

Rehber - 4G ile 4,5G Arasındaki Fark Nedir?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Yok canım daha neler :D BTK'ya IMEI bildirilmemiş olsa alanında cihazınız kayıtsız görünür ancak ondan önce zaten ülkemize girmesine dahi izin verilmez... Fena sallamış Türk Telekom :)

Oyla:

barikat34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sahin
Cihazım
redmi 4x
Konular
5
Yok canım daha neler :D BTK'ya IMEI bildirilmemiş olsa alanında cihazınız kayıtsız görünür ancak ondan önce zaten ülkemize girmesine dahi izin verilmez... Fena sallamış Türk Telekom :)
Sadece türktelekom değil türkcellde de aynı o zaman kimden kaynaklanıyor.biliyorsan söyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim bu konularda fazla bilgim yok.4g hızında internete girilebiliyor fakat önceden başka telefonda 4g kaydı yaptırdığım için. bu telefonda iki gsm operatörü de aynı cevabı verdi zaten online işlemlerde de yazıyor bekleyeceğiz herhalde yapacak birşey yok

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Sadece türktelekom değil türkcellde de aynı o zaman kimden kaynaklanıyor.biliyorsan söyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim bu konularda fazla bilgim yok.4g hızında internete girilebiliyor fakat önceden başka telefonda 4g kaydı yaptırdığım için. bu telefonda iki gsm operatörü de aynı cevabı verdi zaten online işlemlerde de yazıyor bekleyeceğiz herhalde yapacak birşey yok
Hattımın kaydını lenovo p70 ile yaptım.
Redmi Note 2
Redmi Note 4
Redmi Note 4x
Redmi 5 Plus telefonlarda sorunsuzca kullandım, kullanıyorum...

Oyla:
Üst Alt