Barbaros19 kullanıcısının son içeriği

1. Barbaros19

HyperOS Xiaomi 13 XiaomiEu Android HyperOS

FAILED (Write to device failed (no link)) hatası verdi hocam
  2. Barbaros19

HyperOS Xiaomi 13 XiaomiEu Android HyperOS

hocam gelen cmd ekranında tuşa bastım kayboldu beklemem mi gerekiyor sadece kaç dakika içinde yükler
  3. Barbaros19

Yardım mi 13 hyperos a geçişte brick

bu ekranda kaldım şimdi de
  4. Barbaros19

Yardım mi 13 hyperos a geçişte brick

Merhaba arkadaşlar mi 13 cihazımda miui 14 son sürümü vardı hyperos global 1.0.3.0.UMCMIXM dosyasını mi flash tool ile save data yaparak flaslamak istedim fakat yükleme aracı çok uzun sürüyor deneyen oldu mu bu yöntem ile kaç dakika sürüyor ? Tek tıkla veriler silinmeden global sürümü...
  5. Barbaros19

Soru Xiaomi 13 HyperOS Kuran Var Mı?

Eskiden bu kısımda yerel dosylardan seçip yükleyebiliyorduk şimdi bulamadım
  6. Barbaros19

Yardım Ön Kamera Instagram sorunu

Mi 13t kullanıcısıyım, düz kamera uygulamasında sıkıntı yok fakat WhatsApp ve Instagram da ön kamera çok yakın çekiyor çözümü var mıdır ?
  7. Barbaros19

Soru Mi 13 direnç işlemi daha yaptirmadim hyperos yüklesem sıkıntı olurmu

Bootlader kilidi açın ilerde sıkıntı çekmemek için
  8. Barbaros19

Yardım Mİ13T Bootloader Açma Sorunu

o iş nasıl oluyor hocam ücret nedir 1703350526 hocam ilk seferde süre verdi hiçbir lşey yapmadan bekledim şimdi yeni hesap girdim 168 saat verdi kapattım cihazı tekrar denicez 1703678487 Yetkili hesap ile çözüldü ücreti 25$-40$ arası değişiyor
  9. Barbaros19

hocam denedim yine aynı hata anlamadım bu işi
  10. Barbaros19

Merhaba arkadaşlar mi13t kullanıcısıyım ve bootloader kilidi açmak istiyorum bunun için tüm adımları eksiksiz yaptım ve 168 saat süre verildi, süreyi bekledikten sonra görseldeki hatayı aldım. (This device is not activated, please activate it and try to unlock it again.) Driverlarım güncel...
  11. Barbaros19

Soru Delta Batarya Xiaomi Serisi YAKINDA Stoklarımızda...

Xiaomi redmi note 6 pro cihazımın bataryası şişti varsa elinizde link atın deneyeyim
  12. Barbaros19

Yardım Kyk wifi

Önceden kykwifi olan ağ gsbwifi oldu 2.dönem ve düzeldi artık girebiliyorum
  13. Barbaros19

Yardım Kyk wifi

bende de bağlanıyor oturum açıyorum ama 1 dk sonra oturumdan atıyor yada internet bağlantısını durduryor çözüm telefon değiştirmek sanırım
  14. Barbaros19

Yardım Kyk wifi

DNS ayarını nereden ve nasıl yapalım SS ile kısaca anlatırsanız çok hoş olur (ıp ayarlarından statiği seçip DNS yi değiştirdim olmadı siz ne yaptınız acaba)
  15. Barbaros19

Yardım Kyk wifi

Çözebilen oldu mu ? IMEI atılmış cihazlarda mı sadece sorun
Üst Alt