barannacar kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Airdots sarj

evet hocam saol başta sarjı %100 müş taktım ışık flan göremedım bıraz kullandım on tarafında kucuk bır ısık gordum saolun
  2. B

Soru Airdots sarj

Bu gün bu üründen birtane aldım uğraştırdı ama iki kulaklığı birbirine bağladım şimdi şöyle bir sorun. Yaşıyorum şarj kutusunu şarj ettiğimi nasıl anlayacağım ? Üründe şarj esnasında kutuda bir ışık göremedim aklıma power bank ile şarj etmek geldi fakat ona bağlayınca power bank kullanılıyorken...
  3. B

antutu mi5s plus 128/6 skor....

Suan bir defa daha deniyorm telefonu balkona koydum -4derece hava bakalim kac alicak :)
  4. B

Aldigim yer 1 ay boyunca degisim garantisi verdi gidip geri vermelimiyim teli birde nette ayni sorunu yasayanlar gordumsimdi romdan flan demisler bu romda antutu islemciyi tanimiyormus sanirim bu olasi bi ihtimalmi?
  5. B

Hocam fazla uygulama askida kalmasin diye fabrika ayarlarina dondurdum soguk zeminde ekran en kisikta pil tasarufu kapali ysptm fakat banamisin demiyor morelim bozuluyo telefonda donanimsal bi ariza flan mi var acaba
  6. B

mi5s plus 128/6 lte(4.5g) cekim kalitesi

Merhaba bir haftadir xiaomi mi 5splus 128/6 kullaniyorm operator olarak turktelekom musterisiyim daha once kullandigim telefon zenfone2 /32gb modeli idi veayni operatorde 4g cogu yerde cekerken mi5s plusta belirgin bir bicimde daha az alanda cektigni fark ettim ve eski telefonumu alip deney...
  7. B

Merhaba arkadaslar ben ciazi aldim heyecanla antutu kurup skor denemesi yaptm verherkesin gordugu 150 -160 k skorlari gormeyi beklerken 3 defacard ardac112k108k109k skorlar aldm sorun neden kaynaklaniyor benim telefonumda mi problem var?
Üst Alt