BaraCuda kullanıcısının son içeriği

1. BaraCuda

Soru Oneplus 10 pro İmei Repair

XDA'da root atmak için rehber yayınlanmış ama repair denemesiyle ilgili bir başlık bulamadım. Kimisi rehberden yararlanarak root atmayı başarmış kimisi de dediğiniz gibi yapamamış. Ben de donanımsal müdahale gerektirmeden çözülebileceğini düşünüyorum sonuçta cihaz yeni sayılır. Ama yine de riske...
  2. BaraCuda

Oneplus 10 Pro Ocak 2022 çıkışlı bir cihaz olduğu için hala çözülemedi repair işi dedi yazdığım tüm yazılımcılar. Bu uygulamayı biraz araştırınca şans eseri buldum. Cihazı satın almak istiyorum ama tek sorun bu. Eğer sizde varsa son güncelleme ile bütün repair desteklenen cihaz listesi mevcut...
  3. BaraCuda

DFT Pro ile atılabildiği kesin mi ? Uygulama tarafından güncel repair desteklenen cihazlar listesini doğru düzgün bulamadım.
  4. BaraCuda

Yardım Mi Max 2 batarya önerisi.

Telefonun garantisi olan firma Delta Servis'ten fiyat alın ve oradan değiştirin bence.
  5. BaraCuda

Soru Mi Band 4'ten Mi Band 6'ya geçmeli miyim?

Ben de 4 kullanıyorum hala. Sırasıyla 2,3,4 kullandım ve 2'den itibaren 3 ve 4'e geçerken bariz yenilikler vardı fakat 5 ve 6 görsel ve birkaç sensör güncellemesinden başka bir şey almadı. Siz de benim gibi genel olarak bildirimleri okumak için ve arada yaptığınız yürüyüşleri etkinlik olarak...
  6. BaraCuda

Rom CherishOS 2.4 (Gapps) Android 11 (R) MI MAX 2 [AOSP]

Siz ne kadar sürecir deniyorsunuz ? Memnun musunuz ve bilinen hataları var mı ?
  7. BaraCuda

Yardım Mi band 6 Whatsapp mesaj karakter hatası

? sorununu yabancı forumlardan bulacağınız font dosyasıyla halledebilirsiniz. Modlu olan bu font dosyası emoji desteği ve ğüşiöç gibi yabancı karakterleri de içerdiğinden ? sorunu ortadan kalkar ve bileklikte istenen karakter ve emoji görünür. Diğer mi band sürümleri için modlu dosya mevcut...
  8. BaraCuda

Rom Hangi Rom Daha İyi ?

crDroid, LineageOs, AOSP, MIUI tabanlı romlar... Mi Max 2 için hepsini deneyimleyen varsa hangisi daha iyi sizce ?
  9. BaraCuda

Soru Bataryamı eski hale getirecek bir şarj detoksu var mıdır?

AccuBattery uygulamasını indirip şarjınız %5'e düştükten sonra uygulamayı açıp arka planda açık tutun telefonu şarja takın ve tam şarj olana kadar doğru sonuç için telefonu hiç kullanmayın. Şarj olduktan sonra bataryanın kapasitesi ne kadar azalmış uygulamadan görürsünüz. Sizin yaptığınız...
  10. BaraCuda

Rom Evolution X 4.7 for Xiaomi MI MAX 2 (Oxygen) [FINAL] [REMASTERED] AOSP A10

Batarya tüketimi nasıl? Memnun musunuz?
  11. BaraCuda

Soru TWS Kulaklık Zoom Şarj Yeme

Kulaklıkla müzik dinlerken çıkarması gereken süreyi çıkarıyor fakat mikrofonu günde 1-2 kere anlık kullandığım zoom derslerinin olduğu günlerde 2-3 derste %50'leri bazen altını görüyor. Bunun sebebi nedir ?
  12. BaraCuda

Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

Görüşmelerde sıkıntı yok bu romda.
  13. BaraCuda

google maps bende de sık sık kapanıyor fakat bende hata bildirimi gelmiyor. Kendi kendine kapanmasın diye ğil tasarrufunu kapattım arka planda kilitledim fakat olmadı.
  14. BaraCuda

Kurulumdan önce mount işlemini unutmuş olabilir misiniz ? Dediğim gibi wipedan kuruluma her işlemden önce, her yeniden başlatmadan sonra mounttan seçin hepsini. Rom kurarken sıkıntı olmadıysa magisk kurarken de sıkıntı olmaz. İşin en son kısmında takılmışsınız.
  15. BaraCuda

Rom bence gayet güzel hala kullanıyorum. Mi Mix 2'den portlanmış fakat port olmasına rağmen hatası çok çok az bence. Ben de android 7 greeshan romdan geçtim ve memnunum bence full nandroid backup alıp denemenize değer.
Üst Alt