baba_yaga kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru MediaTek Helio G90T

G90 T 7-8 aydır kullanıyorum. İki gün ortalama şarjım gidiyor ve performans olarak çok başarılı. Telefonu kullanmayıp sadece yorum yapan kişileri kesinlikle dikkate almayın.
  2. B

Video Sizce Bu videodaki en iyi kamera hangisi?

Sony sensör olmalıydı. Bence de çok başarılı değil. P40 pro bekliyorum
  3. B

Karşılaştırma Mi A3 vs Redmi Note 8 Pro

Kamera kalitesi haricinde Note8 Pro daha iyi ancak parası da fazla. Fiyat/fayda derseniz MiA3. Note 8 Pro da kamera hiç iyi değil.
  4. B

Gcam Redmi Note 8 Pro - GCAM - MIUI 11

Neredeyse tüm configleri denedim. Ancak gece modu dışında çok bariz bir üstünlük kuramıyor. Dinamik aralık daha iyi yalnız AWB nin çok iyi çalıştığı bir config rastgelmedim. Uzai denen geliştirici ile de konuşuyorum tam olarak efektif bir sonuç çıkmadı. Bu arada video da çalışıyor artık yalnız...
  5. B

Haber Redmi Note 8 Pro’nun kamerası DxOMark tarafından vasat olarak değerlendirildi

İyileştirilmiş yazılım konusunda size katılıyorum. Ancak "en fazla" çektiği N8P kesinlikle katılmıyorum. Bilakis üstünlüğünün de olduğuna inanıyorum. Hemde daha az ödeyerek. Buradaki çekilen fotograflar ile Dxomark söylediği HDR konusunda sıkıntılı söylemi de paralellik gösteriyor. HDR Çekim...
  6. B

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Fiyatı 4900 kadar indi. Çok kısa sürede oldu. Resmen serbest düşüş durumu.
  7. B

Haber Redmi Note 8 Pro’nun kamerası DxOMark tarafından vasat olarak değerlendirildi

Dediklerinizin çoğuna katılıyorum ancak 1500-1600 bandındaki MİA3 çok daha kaliteli fotograflar üretiyor. Bence 2300-2400 bandındaki hatta ve hatta lansmanda kendine rakip olarak Mate 20 pro gören bir telefon için sorun olarak görüyorum. Bu durumda kamera için fiyatının üstünde bir performans...
  8. B

Note 8 Pro kullanıyorum. Aldığım günden beri kameranın iyi olmadığını kameraya önem verenlerin almaması gerektiğini söyledim. Ben sorunun GW1 sensörden ve yazılımdan kaynakladığını düşünüyorum. Hatta bu Dxomark yayınlamadan İMX686 sensörle karşılaştırma konusuda açmıştım. Benim için beklenen bir...
  9. B

Sohbet Redmi Note 8 Pro - Kullanıcı Yorumları

Hocam böyle bir şey alamazsın. Gelecekteki ihtimaller üzerine fazla konuşmayı ben çok anlamsız buluyorum. Nitekim ya o çıkarsa ya bu olursa yada hocam Alllah gecinden versin telefona bir şey olmadan sana bir şey olursa buda ihtimaller dahilinde. Sen ne istiyorsun ne bekliyorsun şu bir gerçekki...
  10. B

Soru Redmi Note8 pro mu Redmi note 8 mi alayım ?

Mia3 al dostum az para daha iyi kamera
  11. B

Soru Redmi Note8 pro mu Redmi note 8 mi alayım ?

Hocam kamera önemli ise kesinlikle Note 8 Pro alma. Dxomarktan 84 puan aldı kı 1200 Tl satılan GM 9 Pro 90 puan aldı. Ayrıca video çekimi ile 78 alarak en düşük puanı aldı. https://www.dxomark.com/
  12. B

İnceleme K30 ve Note 8 Pro Kameradan ziyade Sensör kıyaslama

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_k30-review-2055p5.php#image66 https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_k30-review-2055p5.php#image69 Her iki fotografa bakıldığında Sony Sensörde ister buyuterek ister normal şekilde Rey's Speeder yazısı K30 da çok rahatça okunabiliyor. Nitekim bunu sadece...
  13. B

İnceleme K30 ve Note 8 Pro Kameradan ziyade Sensör kıyaslama

Bu siteyi uzun zamandan beri takip ederim. Bazen iyi diye yorumladıkları bir telefonu sonradan çok iyi değil dedikleri olmuştur. Yalnız konumuz bu değil. Yeni K30 testini paylaştılar. K30 daki kameranın birebir Note8 pro ile aynı olduğunu söylüyorlar. Tabi arada bir fark var oda K30 da Sony...
  14. B

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Hocam haklısın ve yapılan testlerde onu söylüyor. https://china-gadgets.com/xiaomi-mi-note-10-smartphone/ 1580110984 Sensör işinde Sony üstüne yoktur. Bu bir kez daha ortaya çıktı.
  15. B

Gcam Redmi Note 8 Pro - GCAM - MIUI 11

4,5,6 apk da gece çekiminde gecikme mevcut. Wyroczen tarafından en son 9.4xml yapıldı. 4.5.6 apk için FF Wyroczen 9.4ü 9.5 olarak güncelledi ancak tam anlamıyla stabil çözüm sunmuyor.
Üst Alt