B_O_S_S kullanıcısının son içeriği

1. B_O_S_S

Rehber Mi Band 4 Çince Olma ve Menü Karışması Çözümü

Dün mi fit uygulamasını kurcalarken bileklik yazılımının güncel olmadığını gördüm ve güncelleme yaptım. Sonra bileklik sapıttı, sizinde bahsettiğiniz şeyler oldu menü simgeleri falan kayboldu dağıldı gitti. Notify uygulaması ile de kurcaladım ama çözüm bulamadım. Sizin bu konu sayesinde şimdi...
  2. B_O_S_S

Tema Young Forever 2 Türkçe Tema

Pardon hocam sorun yok ben farklı bir temanın kilit ekranıyla karıştırmışım. Teşekkürler..
  3. B_O_S_S

Mod Tüm Cihazlar için ARcore

LloydGanzer54 monvance Konu ve kısa kurulum yöntemi için teşekkürler.
  4. B_O_S_S

Recovery Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.0-0423 Tek Tuş Yükleme Aracı

Size ve chatin_62 hocama teşekkürler..
  5. B_O_S_S

Kilit ekranındaki batarya animasyonu çalışmıyor. Normalde dalgalanma şeklinde bir animasyon yapıyor ama bunda sabit duruyor.
  6. B_O_S_S

Eline sağlık, teşekkürler.
  7. B_O_S_S

Tema JiyanV2 Teması Yayında

Merhaba hocam, klasör görünümü böyle şeffaf daha iyi duruyor ama acaba klasör çerçevesi daha belirgin olsa nasıl olur diye düşündüm. Takvim ikonu dediğiniz gibiyse sıkıntı yok gayet güzel, ilk sayfada siyah zeminde duruşunu beğenmemiştim ama madem renk değiştiren bir ikonsa onda da sıkıntı yok...
  8. B_O_S_S

Tema JiyanV2 Teması Yayında

Hocam eline sağlık, teşekkürler ama bence ana ekrandaki klasör görüntüsü pek iyi durmuyor. Yani tema neredeyse kusursuz ama klasör görüntüsü bu kusursuzluğa kusur olmuş happy~~ bir de takvim simgesi daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum. Yanlış anlama sadece fikirlerimi belirtmek istedim.
  9. B_O_S_S

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Reiwa hocam benim cihaz da Masik 4.1 var ve Magisk yüklü. Telefonum şuan sıkıntısız bunu yükleyince bootloop falan olmaz değil mi? Teşekkürler :) Edit: Gcam ve modülü yükledim ama orijinal kameranın portre modu yeşil çekiyor. Daha doğrusu çekiyor ama fotoğrafı açınca yeşil ekran çıkıyor.
  10. B_O_S_S

Uygulama Xiaomi Mi8 Se Gcam

Masik 4.1 de yavaş çekim sorunlu.
  11. B_O_S_S

Diğer Mİ 8 SE Yeni Beta şebeke problemi çözümü

Bana şimdilik lazım değil ama faydalı paylaşımınız için teşekkürler.
  12. B_O_S_S

Rom Mİ 8 Se Masik X 8.3 Sirius

Hocam merhaba, Masik 4.1 Stable için herhangi bir sorunu olmayan Gcam var mı? Ya da en az sorunu olan hangisi? Reiwa
  13. B_O_S_S

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Hocam merhaba, bu tema özellikle icon paketini nasıl bulabilirim.
  14. B_O_S_S

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Bu tema özellikle icon paketini bulmamız mümkün mü? İconlar çok güzel :) yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkürler.
  15. B_O_S_S

Soru Mi 9 SE

Bu telefon kayıtlı mı emin misin? Pasaport kayıtlı falan demiş ama sadece pasaport kayıdı bile bildiğim kadarıyla 600 TL civarında. Yani hem kayıtlı hem bu fiyat biraz zor gibi. Gerçekten de kayıtlı ve bu fiyata satıyorsa bence alınabilir. Mi 8 SE yi ben de yaklaşık 1 hafta önce aldım. Şimdilik...
Üst Alt