b0tist kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi 4 Lte Miui 10 Rom Yükleme

Evet yayınlanmadı hocam biliyorum. Ama custom rom 'lar falan yüklenemiyor mu?
  2. B

Yardım Mi 4 Lte Miui 10 Rom Yükleme

Merhaba arkadaşlar, Şuan miui 9.5.7 kullandığım Mi 4 Lte telefonuma stable miui 10 rom yüklemek istiyorum. Burada ve yabancı forumlarda baya araştırma rağmen açıklayıcı bir şey bulamadım. Eğer yükledikten sonra dil değiştirilebiliyorsa çin sürümü de olabilir. Bunun için adım adım açıklayıcı...
  3. B

Yardım Mi4 LTE ana mikrofon sorunu

Anladım hocam. Telefonu ekranı sıkıntılı olduğundan dolayı uzun süredir kullanmıyordum. Sonra tekrar kullanmaya karar verince lcd ve touch siparişi verdim. Telefonu incelerken PCB fleksinin hafif yanmış olduğunu gördüm(ekranın bile bunun yüzünden bozulmuş olabileceğini düşünüyorum). O yüzden...
  4. B

Donanım testi kısmına girdim. "Main mic speaker feedback test" ve "Simulation call test" kısımlarını denediğimde yine uzun bip sesi geliyor. Normalde olması gereken benim telefona konuştuğum sesin bana gelmesi mi? Teşekkürler.
  5. B

Selam arkadaşlar, Mi4 LTE model telefonumla arama yaptığımda karşı tarafın sesi bana gelmiyor benim de sesim gitmiyor. Whatsapp,messenger vs uygulamalarda da aynı durum mevcut. Arama sırasında hoparlöre aldığımda hem karşının sesi geliyor hem de benim sesim karşı tarafa gidiyor. Ses kaydı...
Üst Alt