aziz4242 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru 5000 bandında hangi telefon önerirsiniz

evet kanka çok güzel guncelliyorlar sırf güncelleme var diye cihazı alınır adamlar bildiğin Apple taklit ediyorlar her yönleriyle o yüzden tiksindim Apple şarj cihazı kaldırır Samsung kaldırır Apple güncelleme ile telefonları yavaşlatır Samsung durumu ama aslında bir fark var Apple eskimiş...
  2. A

Yardım K40 gaming imei durumu

Duyuru - Xiaomi kayıt olan ve olmayan Cihazlar şu linke bir bak burda paylaşmışlar belki vardır.
  3. A

Oyun X3 NFC için PUBG Mobile Sabit 88-93 FPS

teşekkürler hocam note 9s kullanıyorum 60 fps pubg artık yetmiyor insan alıştıkça ustalastikca reflekslere yetişemiyor bunu günde 5 saat oyun oynayan biri olarak söylüyorum birde 2 yıla yaklaştı çok fazla kullandığım için batarya ömrünü tamamlıyor aslında hala canavar gibi normal bir kullanıcı...
  4. A

Oyun X3 NFC için PUBG Mobile Sabit 88-93 FPS

poco x3 nfc 90 fps mi veriyor? panel yenileme hızı 90 hz mi? arkadaşlar yoksa bu başka bir cihaz mı?
  5. A

Yardım note 9s kendi kendine oluşan ses ve txt dosyalari

merhaba arkadaşlar başlıkta olduğu gibi sorunum var örnek dosya yöneticisine girdiğimde dokümanlar kısmında yada ses kısmında kendi kendine boyutu çok küçük dosyalar oluşturuyor daha geçen format attım ama yine devam ediyor örneğin geçen gün 1740 tane txt dosyası sildim dün akşam baktım 1000...
  6. A

Soru gri ekran sorunu

eyvallah kardeşim cevap için.
  7. A

Soru gri ekran sorunu

teşekkürler deneyeceğim.
  8. A

Soru gri ekran sorunu

dostlar s. a 1 yıldır 9s kullanmaktayim telefon idare ediyor ama son zamanlarda gri ekran sorunu ortaya çıktı mesala siyah ekrandasiniz Bi anda ekran grilesiyor sanki karekter veya ikonları kenarları keskinlesmis ve arka planda griye dönüyor kapatıp açınca düzeliyor bu sorunu arastirdigimda 1...
  9. A

Soru note 9s geniş açı kamera sorunu siyah köşe

kardeşim tessekur ederim o ayarla alakalı değilmiş ama Bi an kafamda şimşek çaktı kullandığım kılıf ile alakalı imiş kılıfı çıkardım sorun yok en yüksek ayarı aldığımda vizor kılıfı da alıyormuş 7 çekince düzelmesini sebebide bu yuzdenmis başına gelen arkadaşlara yardımcı olur umarım.
  10. A

örnek resimler biri x6 ile çekilen karanlık köşe biri x7 ile çekilen sorun yok.
  11. A

Diğer Redmi Note 9,9S ve 9Pro almanızı önermiyorum..

bende var hemde ilk aldığımda fark ettim ya tozuyla beraber geldi yada bende oldu ayrıca geniş açı kamerada karanlık köşe ile boğușmaya başladım
  12. A

selam arkadaşlar son güncelleme ile bir hata keşfettim kamerada bunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum daha önce yoktu sorun şu: note 9s 128 GB sahibiyim geniş açı bir fotoğraf çekmek istediğimde 0.6 x çektiğimde kameranın sağ üst köşesi karartma yapıyor 0.7 x çektiğimde karartma gidiyor sizinde...
Üst Alt