Yardım note 9s kendi kendine oluşan ses ve txt dosyalari

aziz4242

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
note 9s
Konular
3
merhaba arkadaşlar başlıkta olduğu gibi sorunum var örnek dosya yöneticisine girdiğimde dokümanlar kısmında yada ses kısmında kendi kendine boyutu çok küçük dosyalar oluşturuyor daha geçen format attım ama yine devam ediyor örneğin geçen gün 1740 tane txt dosyası sildim dün akşam baktım 1000 yakın yine dosya oluşmuş isimlerine baktığım zaman hepsi aynı az öncede 25 adet saçma salak ses dosyası sildim tıkladığımda zaman hiç bir tepki vermiyor bu neyin nesidir yardımlarınız için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-03-25-16-03-15-451_com.mi.android.globalFileexplorer.jpg
    Screenshot_2022-03-25-16-03-15-451_com.mi.android.globalFileexplorer.jpg
    259,9 KB · Görüntüleme: 20

curtana73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Uzmanı
Konular
31
Eski konuymuş

curtana73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Uzmanı
Konular
31
Eski telefonum bütün romları denemiş olarak söylüyorum aosp rom harici pişmanlıktır kasmalar olur yakında
AOSP romları ben de seviyorum ama dual boot patcher olmadan geçmeyi düşünmüyorum çünkü daha önceki telefonlarımda da en az 3-5 tane rom (farklı android versiyonları) yüklerdim, ihtiyaç olduğunda diğerine geçerdim. Bu cihazda sadece android 10 çin olsa yine iyi ama "System partition is not mounted" hatası veriyor, uğraştıracak gibi. Çünkü fstab ayarları ile oynamam gerekecek, şimdilik araştırıyorum. Bu arada adaşmışız :)

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
60
AOSP romları ben de seviyorum ama dual boot patcher olmadan geçmeyi düşünmüyorum çünkü daha önceki telefonlarımda da en az 3-5 tane rom (farklı android versiyonları) yüklerdim, ihtiyaç olduğunda diğerine geçerdim. Bu cihazda sadece android 10 çin olsa yine iyi ama "System partition is not mounted" hatası veriyor, uğraştıracak gibi. Çünkü fstab ayarları ile oynamam gerekecek, şimdilik araştırıyorum. Bu arada adaşmışız :)
Aynen :) cihazda rom ile ilgili bir çip varmış fazla rom denemeleri veya twrp yüklemelerini fazla yapınca çöp oluyormuş cihaz yoruluyormuş ben bunu geç anladım size tavsiyem dikkatli olun

Üst Alt