Aziz1268 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi9 SE TWRP Bootloopta kalıyor, Fastboot çalışmıyor

Hocam hepsini denemiştim, en sonunda komple cihaz tepki vermemeye başladı twrp falan uçtu. Şu an köşede duruyor. Teşekkür ederim.
  2. A

Teşekkürler hocam fakat edl için cihazı sökebilecek durumda değilim. Bir ara götürür baktırırım.
  3. A

halidyigit hocam fastboot devices yazınca bile cihaz reload atıyor çözemedim bir türlü 1676749030 Yeni gördüm mesajınızı sağ olun bakayım bir
  4. A

Dediğini denedim hocam fakat cihaz fastboot modunda kalamıyor. Sürekli açıl kapan açıl kapan yapıyor. Bir kere stabil kaldı fakat onda da timeout hatası aldım yine rom atamadım. Şimdi farklı bir kabloyla deneyeceğim.
  5. A

Orangefox ile deneyeyim dedim bu seferde usb takılı değilken sadece fastboot'a kadar geliyor. USB bağlayınca o da gidiyor yine bir bootloop ama hiçbir yere bağlanamıyor :/
  6. A

Merhaba, Mi9se cihazım gece durduk yere kapandı ve bir daha da sistemi açamadım. Eski kullandığım rom EU romdu ve android 10 kullanıyordu. Yeni romlar kurdum twrp değiştirdim fakat bir çare bulamadım. Cihazı açarken direkt olarak twrp ekranına geliyor ve rom kursam da başka bir şey yapsam da...
  7. A

Yardım Tam ekran deneyiminde google kısayol sorunu

Maalesef ara adında bir şey yok :/
  8. A

Yardım Tam ekran deneyiminde google kısayol sorunu

Selam Xiaomi severler. Redmi 5 Plus kullanıyorum tam ekran modu açıkken normalde aşağıdan çektiğimde google açılırken artık tarayıcı açılıyor. Nasıl düzeltebilirim. Navigasyon tuşları olanların orta tuşa basılı tuttuğu olay. Ek ayarlardan denedim navigasyon tuşlarını açmanız gerek diyip duruyor...
  9. A

Yardım Telefonun pili ve stabilitesi saçmalamaya başladı.

Denicem teşekkür ederim. İyi günler.
  10. A

Herhangi bir root, unlock yapmam gerekecek mi? Evo garanti kullanıyorum ve bunları yapmak garanti dışı bırakıyor da cihazı.
  11. A

Başlıktan da gördüğünüz gibi pili saçmalamaya başladı. Daha önceden minimum 9 saat ekran süresi alırken şimdi maksimum 7 saati görebiliyorum. Stabiliteye gelirsek de ara sıra facebookta instagramda vs takılıyor. Cihaz daha 2 aylık. Bu sorun 9.5.12 güncellemesinden sonra olduğunu düşünüyorum...
  12. A

Yardım Redmi 5 Plus Hotspot Sorunu

Çok teşekkür ederim. Sonunda düzeldi. İyi günler .
  13. A

Yardım Redmi 5 Plus Hotspot Sorunu

Merhabalar. Telefonum hakkında ilginç bir sorun var. Ayarlarını mı yapamadım anlayamadım. Sorun ise Hotspottan internetimi açıp paylaştığımda bağlanacak cihazlar görebiliyor ve bağlanabiliyor fakat internete herhangi bir şekilde giremiyorlar. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Detay...
  14. A

Soru Redmi Note 4 mü yoksa Redmi 5 Plus mı?

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Ne kadar kapasitif tuşlarından dolayı RN4 düşünseydim de şimdi Redmi 5+ yı düşünüyorum.
  15. A

Soru Redmi Note 4 mü yoksa Redmi 5 Plus mı?

Öncelikle merhaba, forumda yeniyim. Konu yeri yanlış ise şimdiden özür diliyorum. Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Başlıkta da gördüğünüz gibi sizce Redmi Note 4 mü almalıyım yoksa Redmi 5 Plus mu? Bataryasından SAR değerine, güncelleme desteğine kadar hangisi daha mantıklı? Nedenlerini yorum...
Üst Alt