Yardım Mi9 SE TWRP Bootloopta kalıyor, Fastboot çalışmıyor

Aziz1268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
iPhone 4
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU ROM Stabil 12.5 öncesi
Telefon Modeli
Mi9 SE
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba,
Mi9se cihazım gece durduk yere kapandı ve bir daha da sistemi açamadım. Eski kullandığım rom EU romdu ve android 10 kullanıyordu. Yeni romlar kurdum twrp değiştirdim fakat bir çare bulamadım.
Cihazı açarken direkt olarak twrp ekranına geliyor ve rom kursam da başka bir şey yapsam da buraya atmaya devam ediyor. Fastboot ile temiz rom kurayım dedim onda da fastboot devices yazınca fastboot kapanıp yine twrp ekranına atıyor.
Kısacası hiçbir şekilde twrp dışına çıkamıyorum cihazda. Verilerimin bir kısmını yedekleyebildim twrp ve usb bellek aracılığıyla fakat hala çözüme ulaşamadım.
Eğer cihaz çöp olmuş durumdaysa daha fazla uğraşarak vakit kaybetmek istemiyorum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Aziz1268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
iPhone 4
Konular
5
Teşekkürler hocam fakat edl için cihazı sökebilecek durumda değilim. Bir ara götürür baktırırım.

Oyla:

spawn1321

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10 ULTRA
Konular
48
hocam aynı sorun bende de vardı , format data yapınca sorun düzelmişti eğer denemediyseniz deneyebilirsiniz

Oyla:

Aziz1268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
iPhone 4
Konular
5
hocam aynı sorun bende de vardı , format data yapınca sorun düzelmişti eğer denemediyseniz deneyebilirsiniz
Hocam hepsini denemiştim, en sonunda komple cihaz tepki vermemeye başladı twrp falan uçtu. Şu an köşede duruyor. Teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt