azimli68 kullanıcısının son içeriği

1. azimli68

Mod Direnç değişmiş cihazda NFC'nin aktif edilmesi

Aynı boot.img yamalama şeklinde yapılıyor forumda anlatanlar vardı yöntemi
  2. azimli68

Magiskle rootlamıştım banka uygulamalarında görünüyordu root olduğu apatch ile rootladım modülü yükledim apatch i sonra kaldırdım şuan sıkıntısız kullanıyorum nfc yi bankalardada sıkıntı yok
  3. azimli68

Yardım 4.5g

Sadece lte yi seçmeyin şu şekilde seçili olsun bide öyle deneyin
  4. azimli68

Yardım Önceden çalışan Nfc çalışmıyor

Evet global rom umomixm köydeyim belki ondandır bilmiyorum 1714339166 Heralde bilmiyorum ilk aldığımda çalışıyordu flash tool ile yeni rom yükleyince gitti nfc
  5. azimli68

Yardım Önceden çalışan Nfc çalışmıyor

Redmi Note 12 pro 5g cihazımda nfc vardı çalışıyordu global rom yüklendikten sonra gitti denemediğim rom kalmadı nerdeyse gelmiyor.nfc görünüyor üstte ama aktifleşmiyor 82 k direnç
  6. azimli68

Yardım Redmi Note 12 pro 5G HyperOS yükledikten sonra nfc açılmıyor

Yaptım oldu teşekkürler bi sıkıntı olmaz umarım
  7. azimli68

Evet cihaz çin sürümü ve direnç işlemi yapılmış cihaz içinde gelen romda çalışıyordu nfc flash toolla global rom attıktan sonra gitti kaç tane rom denedim hepsi aynı tuş aktifleşmiyor nfc özelliği geri yükle dendiğinde de hata veriyor
  8. azimli68

EEA rom da denedim olmuyor kontrol merkezinde nfc görünüyor ama basıldığında aktif olmuyor.
  9. azimli68

Şuan yüklü olan rom 1.0.2.0 umoıdxm ama nfc görünmesine rağmen aktif olmuyor ayarlardan geri yükle dediğimdede hata veriyor bi bilginiz varsa lütfen yardımcı olur musunuz
  10. azimli68

Onu nasıl yükleyecez hocam
  11. azimli68

Redmi Note 12 pro 5G HyperOS yükledikten sonra nfc açılmıyor flash tool ile 1.0.1.0 umomixm global rom yükledim önceden çalışan nfc şimdi aktif olmuyor ayarlardan geri yükle nfc sorunu düzelt var onuda denedim olmuyor.
Üst Alt