azeb kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Custom Rom - Şarj İlişkisi

Arkadaşlar yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim, sizlerden çok özür diliyorum. Kablonun bir anda bozulamayacağını düşünüp sorunun yazılımsal olduğu konusunda direttim, sorun kabloyu değiştirince düzeldi. Tekrardan çok teşekkürler. İyi forumlar.
  2. A

Denedim hocam Samsung hızlı şarj destekli adaptör denedim. Farklı prizde denedim. Topraklı topraksız prizde denedim.
  3. A

Valla dediklerinizi defalarca yaptım hocam.
  4. A

Hocam kapalıyken daha da yavaş şarj oluyor çok ilginç bir şekilde. Şarjdayken kullanırken bile düşüyor. Soketi temizledim, şarj aletinin girişini çıkışını üfledim temizledim. Yine aynı sıfırdan fastboot rom kurmayı başardım dün gece yine hiç fark etmedi. Fastboot romdan sonra en son çıkan global...
  5. A

Denedim hocam denedim.
  6. A

Güncel.
  7. A

Hocam yedek falan umrumda değil. Fastboot rom yüklersem düzelir diye düşündüm. Onu denedim. Miflash cihazı bir türlü görmüyor. Win10 64bit PC kullanıyorum.
  8. A

Herkese hayırlı geceler diliyorum. Çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Arkadaşlar 3 gün kadar önce cihazı unlock hale getirdim. Sonrasında 3 gün içinde 2 farklı custom rom kurdum. Sonrasında romları beğenmedim ve orjinale dönmeye karar verdim. Orjinale döndüm. (Recovery ile orjinal rom...
  9. A

Yardım Ekran İçinden İz

Hocam garanti EvoBT. Hakkında yazılan yorumlara azıcık bakın siz de gönderme dersiniz sanırım.
  10. A

Yardım Ekran İçinden İz

Hocam öyle fotoğrafta görünecek kadar büyük değil. Bu ekranın siyah çerçeve var ya o kısımda kalıyor. İlk başta ekrana parmağımın izi çıkmış sanmıştım ben yani ona da benziyor. İçten gibi duruyor fakat mesela ıslak mendille siliyorum ekranı o kısımda tam olarak o şekil gibi damlacıklar kalıyor...
  11. A

Yardım Ekran İçinden İz

Anladım hocam. Garanti var da 1 ay bulur gidip gelmesi. İşin açığı 1 ay telefonsuz kalmayı göze alamıyorum. Buraya yazdım ki belki bilen biri çıkar diye.
  12. A

Yardım Ekran İçinden İz

Anladım hocam genel bir durumsa sorun yok. Diğer sorunum hakkında herhangi bir bilgiye sahip misiniz acaba?
  13. A

Yardım Ekran İçinden İz

Hocam bundan önceki telefonum s6 edge di. Onda ağır çekimde ses çıkıyordu. Ses dediğim böyle boğuk bir ses oluyor ya hani. Bunda hiç bir şey yok ama.
  14. A

Yardım Ekran İçinden İz

Arkadaşlar hayırlı geceler, iyi forumlar. Telefonumun ekranının ses açma tuşu hizasında tam kenarda içten buğulanma gibi bir iz var. Ne yaptıysam geçiremedim. Su ya da ter geçmesi gibi değil çok gıcık bir şey. Onun için garantiye de yollamak istemiyorum. Daha önce başına gelen varsa yardımcı...
  15. A

Yardım Mi Hesabı Hakkında

Haklısınız hocam zaten fotoğraf konusu çok önemli değildi. Yardımınız için çok teşekkürler.
Üst Alt