Azad21 kullanıcısının son içeriği

1. Azad21

Yardım Son güncellem sonrası ahize sorumu

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Benim t lee sıkıntı olduğunu düşünüyordum hiç duyamıyorum speaker cleaner programları yükledim içeride su veya bir şey kalmışsa atsın diye hiç bir şey değişmedi. Hatta servise yollayacak idim bir kaç gün sonra . Ama ben global stable kullanıyorum
  2. Azad21

Soru Telefon hız düşümü

Ama çalışmıyor, ben %40 ta 2 saat ekran süresi alamıyorum. Şu an %27 ve 2 saat 49 dakika almışım ekran süresi ki çok aktif kullanmadım video Instagram kullanmadım
  3. Azad21

Soru Telefon hız düşümü

Ben de Mi8 lite kullanıyorum. Global 11.0.7. i yüklediktem sonra aşırı bir hız düşmesi ve canavar gibi pili emiyor 2 saat ekran süresi almaya başladım. Mıuı optimizasyonu kapatık AOD açınca telefon çekilmez hale geliyor şu an.Sizin dediğinizi Apple yapıyorduve bunun için özür diledi. Ancak...
  4. Azad21

Çözüldü android çok şarj yiyor

%29 şarjda tam 3 saat ekran süresi alıyorum oyun yok günlük 10 dk Instagram mobil veri açık WhatsApp ara ara da Chrome u kullanıyorum. Karanlık modda kullanım geri kalan uygulamaların arka planda çalışmasına izin vermez ve direk pil tasarrufunda kullanmama rağmen bu ekran süresini almam...
  5. Azad21

MIUI 11 Mi 8 Lite Global Kararlı 11.0.5.0 PDTMIXM İndirme Bağlantısı

Xiaomi yine şaşıtrmadı gelen güncelleme tamami ile bir yama gibi o kadar anlatılan hiç bir şey yok yine yenilik çok az, yazılım konusunda bir türlü kendimini yenilemeyen bir ekip var. Mıuı 8 den beri ne kadar değişiklik var acaba ? Sıkılıp bunun yüzünden root atıyoruz ya
  6. Azad21

Soru Mi band 4 Chineese Versiyon

Ben de İngilizce olsa da kullanırım diye düşünüyordum hiç gereği yokmuş o xaman, teşekkür ederim
  7. Azad21

Al assistant özelliğini kullanbiliyorsunuz değil mi ? Peki sizce çin versiyonu çok fark yaratıyor mu globalden?
  8. Azad21

Arkadaşlar Mi Band 4 Çin versiyonunu nasıl alırız? Ali Baba veya gearbest güvenilir mi ?
  9. Azad21

İnceleme - Mi Band 4 Güncelleme Notları

Nasılni kurcan Notify and fitness uygulamasından mı ?
  10. Azad21

Yardım Erişebilirlik Sorunu

İnanılmaz bir şekilde oldu ☺ çok teşekkür ederim Pegasus__
  11. Azad21

Yok hocam tamama basınca bu uyarıyı veriyor ve gitmiyor bir türlü
  12. Azad21

Arkadaşlar telefonumda erişebilirlik izini vermek istediğim bir kaç uygulama var ancak bir türlü yapamıyorum. Telefon aşağıaki uyarıyı veriyor ama bir türlü çözemedim. U- Dictionary uygulumasını denemek istiyorum ancak bu uyaro geliyor ve bu uyarı sadece bu uygulamada değil birçok uygulama için...
  13. Azad21

Yardım Mi Band 4 güncelleme sorunu

Ancak 4.0.10 dan yükselmiyor
  14. Azad21

Arkadaşlar bana güncelleme geldi, 4.0.10 oldu ancak firmware halen 1.0.16 bu neden yükselmiyor onu anlamıyorum gerçekten
  15. Azad21

Benimde 1.0.16 ve güncelleme gelmiyor maalesef
Üst Alt