Ayzsrff34 kullanıcısının son içeriği

1. A

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Bende bu aralar bataryamı değiştirmek istiyordum bu konuyu gördüğüme sevindim sizden ricam güncellemeye devam edin yakın zamanda deji batarya alıp taktırmayı düşünüyorum 6 ay performansını korusun 1 yılda şişme falan yapmasa yeterli zaten
  2. A

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

sizinkine benzer bir sorun yaşadım bendede hata veriyordu meğersem windows yüzündenmiş windows formatından sonra sorunsuz yüklemiştim her yolu denediniz ama yüklenmiyorsa ya baska bir bilgisayarda yada format atın
  3. A

Mıuı 12.5 ne zaman gelecek?

Resmi stabil sürümü bugün yani 8 şubatta geleceği söylendi eğer bir terslik olmazsa bugün otadan yayınlanır ama herkes bugün güncellemeyi alır mı bilinmez
  4. A

Yardım Mi9t orjinal batarya nereden alınabilir ?

o markayı kullandınız mı memnunmusnuz ?
  5. A

Mi sepeti diye bir site orjinal batarya sattıgını iddia ediyor ama şahsen güvenemedm şikayetvar stesinde hakknda şikayetlet okudm pahalıya satarak orjinal süsü veryo adamlar sanrm orjinal bulmak zor
  6. A

herkese merhabalar telefonumun şarjı az gittiği için bataryasını değiştirmeye karar verdim orjinal batarya bulmak mümkün mü ? daha önce değiştiren var mı ?
  7. A

Çözüldü Mi Flash Yüklemede yanlış seçim

telefon açıldı bootlader açıkmıs eyvallah reis
  8. A

Çözüldü Mi Flash Yüklemede yanlış seçim

Herkese İyi forumlar, telefona mi flash üzerinden stock rom atarken "clean all flash/temiz kurulum" seçmeyi unuttum "bootlader kilitle ve kur" seçeneği seçiliyken kurdum ama kurulumun yarısında kestim yüklemeyi telefonu kapatıp tekrar fastbootu açtım ve bu sefer "temiz kurulum" seçiliyken...
  9. A

Çözüldü Mi 9T Stock Rom yükleyememe sorunu [Çözüldü]

sen en son hangi romdaydın dostum ?
  10. A

Soru Mi box s lerin kronik Chromecast(ekran yansıtma) sorunu hakkında.

önceden sorunsuz şekilde yansıtabilirken artık yansıtamıyorum sanırım xiaomiyi bırakma zamanımız geldi
  11. A

Çözüldü Mi 9T Stock Rom yükleyememe sorunu [Çözüldü]

seninle aynı sorunu yaşıyorum uzun süre araştırdım bir çözümünü bulamadım mecbur costum rom kurdum ama bi sorun cıkarsa ne mi flash ile nede recoveryden stock rom yükleyemem bana kalırsa en son gelen android sürümü buna sebep oldu yani mıuı12 en son sürümden bi önce ki sürümdeyken mıuı10 döndüm...
  12. A

Yardım Mİ9T Mıuı 10'a dönüş yapamıyorum

bi deneyelim bakalm önerdiğin custom rom varmı hocam pil konusunda iyi olan :)
  13. A

yok valla normal youtubdan video izlerken falan çok hızlı bitmeye baslaynca mıu 10 a dönmek zornda hissettm ekran süresi olayı farklı bi olay ekranın ne kadar kaldgyla alakalı bişey, elbette bataryanın ömrüde tükeniyor ama 1 yıllık telefon bile değil son sürümler aşırı şarj tüketiyor
  14. A

% 5 şarj 10 dakikada gidince insanın siniri bozuluyor :D
  15. A

amaç en iyisini bulmak değilmi stoya hocam ben mıuı 10 da az özellik olmasına ragmen çok stabildi mıuı12 fazla sarj tüketince geri dönmek zornda hissdyrm gel gör ki bi türlü mi flashtan olmadı dolanıp duryrm bende |(
Üst Alt