Yardım Mİ9T Twrp Yükleme Sonrası Açlış Ekranında Kalma

Ayzsrff34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayaz
Cihazım
Mi9t
Konular
8
twrp yükledikten sonra açılış ekranında kaldı telefon twrp üzerinden hangi wipeleri yapsam imei gitmez ? mi flash üzerinden firmware yüklersem imei uçar mı ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Vbmeta yükleyin

Sonrada bu yöntem ile rom yükleyin...

Tavsiye rom

Oyla:

Ayzsrff34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayaz
Cihazım
Mi9t
Konular
8
telefon açıldıktan sonra bi süre açılış ekranında kalıp tekrar twrp ye atıyor yardımcı olabilcek kimse yok mu ?

Oyla:

ali ercan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ ERCAN
Cihazım
Xiaomi MI 9T
Konular
0
twrp yükledikten sonra açılış ekranında kaldı telefon twrp üzerinden hangi wipeleri yapsam imei gitmez ? mi flash üzerinden firmware yüklersem imei uçar mı ?
Wibe data
Wibe cache
Wibe system
Satıcı yazılımı
Bunları Silersen IMEI gitmez zaten custom rom yükleyen herkes bilir bunları sıfırlama dan özelleştirilmiş rom atmıyoruz telefona.
Stock firmware yuklersende IMEI gitmez sen yazılım atmadan önce twrp den Yedek kısmından EFS ile MODEM'i yedekle Eğer TWRP hiç yoksa fastboot ekranı geliyorsa stock firmware yükle IMEI Gitmez bizzat kendim defalarca attım IMEI gitmedi.Bu kendim kullandığım sürüm çok iyi stabil ekran süresi olarak 7 ile 10 saat arası alıyorum.link:

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

Ayzsrff34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayaz
Cihazım
Mi9t
Konular
8
a
Wibe data
Wibe cache
Wibe system
Satıcı yazılımı
Bunları Silersen IMEI gitmez zaten custom rom yükleyen herkes bilir bunları sıfırlama dan özelleştirilmiş rom atmıyoruz telefona.
Stock firmware yuklersende IMEI gitmez sen yazılım atmadan önce twrp den Yedek kısmından EFS ile MODEM'i yedekle Eğer TWRP hiç yoksa fastboot ekranı geliyorsa stock firmware yükle IMEI Gitmez bizzat kendim defalarca attım IMEI gitmedi.Bu kendim kullandığım sürüm çok iyi stabil ekran süresi olarak 7 ile 10 saat arası alıyorum.link:

açılış ekranında bir süre bekledikten sonra tekrar twp ye atıyo daha öncede başıma geldi bahsettiginiz wipeleri yapınca İMEİ gitmişti ardından mi flash ile firmware atsamda yine şebeke yoktu şimdi twrp açılıyor system i sıfırlamadan diger wipeleri yapsam telefon acılır mı ? bide wipe yapmadan direk verdiginiz sürümü yüklersem sıkıntı cıkar mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Verdiğim linkleri inceleyin
inceledim hocam biraz önce mıuı12 v12.0.4.0 indrmeye başladm mi flash tooldan direk yüklesem bişey olur mu ?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
a

açılış ekranında bir süre bekledikten sonra tekrar twp ye atıyo daha öncede başıma geldi bahsettiginiz wipeleri yapınca İMEİ gitmişti ardından mi flash ile firmware atsamda yine şebeke yoktu şimdi twrp açılıyor system i sıfırlamadan diger wipeleri yapsam telefon acılır mı ? bide wipe yapmadan direk verdiginiz sürümü yüklersem sıkıntı cıkar mı ?

inceledim hocam biraz önce mıuı12 v12.0.4.0 indrmeye başladm mi flash tooldan direk yüklesem bişey olur mu ?

Olmaz...

Oyla:

Ayzsrff34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayaz
Cihazım
Mi9t
Konular
8
Olmaz...

bu linkten mi devam edym hocam

Wibe data
Wibe cache
Wibe system
Satıcı yazılımı

sms dogrulaması yapamadgm için yazısmaya devam edemedim şimdi verdiginiz bu sürümü twrp üzerinden yükleyebilirmiyim ?

Son düzenleme:
Oyla:

ali ercan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ ERCAN
Cihazım
Xiaomi MI 9T
Konular
0
bu linkten mi devam edym hocam

sms dogrulaması yapamadgm için yazısmaya devam edemedim şimdi verdiginiz bu sürümü twrp üzerinden yükleyebilirmiyim ?
Bu fastboot sürümü miflash Tool ile atılıyor.
Bu verdiğim linkteki Romu TWRP ile yükleyebilirsin.https://mifirm.net/downloadzip/3837

Oyla:

Ayzsrff34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayaz
Cihazım
Mi9t
Konular
8
Bu fastboot sürümü miflash Tool ile atılıyor.
Bu verdiğim linkteki Romu TWRP ile yükleyebilirsin.https://mifirm.net/downloadzip/3837

direk mi flashı indirdim öyle yükledim imeı de gitmedi verdigin sürüm çok iyi bu arada eyvallah m10 en iyisi

Oyla:
Üst Alt