Ayyıldız kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru garantiyi bozayımmı?

hocam mi 8 lite cihazimin bl kilidini actim. Eu rom vs. kullandim ama begenmedigim icin geri donup bootloadet kilidi flash tool ile temiz kurulum ile kapattim. Sorunsuz kapattim. Cihazim suan garanti kapsaminda. Konuyu paylasmistim ama sabitlenmemis profilimden kontrol edebilirsiniz.
  2. A

Yardım Note 8 Pro Sürekli Kapanması

hemen garantiye yollayin yazilimsal bisi olamaz zaten sanirim bootloader kilidi kapalı geriye tek secenek kaliyor ya tuslar zaman zaman nemden sividan etkilenerek icerden tuş değmeden basılı kalıyor yada cihazinizin entegre arızası var emmc de falan sikinti olabilir yani depoloma entegresinde bu...
  3. A

Yardım Note 8 Pro Sürekli Kapanması

hocam tuşlarda bir sikinti varmi kilif vs den de olabilir. Cihaz garantili mi?
  4. A

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın!
  5. A

Rehber Mi 8 lite Bootloader Kilidini Nasıl Kapatılır?

NOT: ARKADAŞLAR ANTİ ROLL BACK SIKINTINIZ YOKSA ISTEDIGINIZ SURUME DÖNEREK KİLİDİ KAPATABİLİRSİNİZ. BEN ANDROİD 10 DAN ANDROID 8 E DÖNEREK KİLİDİ KAPATTIM İŞLEM BAŞARILI...
  6. A

tmm hocam islemi anladiniz demi once temiz clean all kurun sonra clean and lock ile kurun
  7. A

hocam bl yi kapattiniz mı?
  8. A

hayir android 9 un son surumunu kurdum. Android 10 cikmadan onceki son surum.
  9. A

hocam soyle soylim ben eu rom da kalmamı devam ettirecek stabilite bulamadim adim sayar calismiyordu persisti globalden almama ragmen saymadi gcam yukleniyor ama ön kamera icin root lamaniz gerekiyor bu sefer stock ön kamera gidiyor yani anlayacaginiz surekli bir yerden sorun cikariyor. Birkaç...
  10. A

evet hocam imei yinede sorgulayin.
  11. A

Mi 8 lite cihazımda eu rom vs. merak ederek booloader kilidini açtım fakat hiçbir rom global gibi gelmedi tabi bu şahsi görüşüm siz beğenebilirsiniz ki zaten bootloader kilidi kapatılabileceği için deneyebilirsiniz birkaç şeyden emin olduktan sonra geriye bir tek "clean and lock" ile flashlama...
  12. A

Yardım Mi flash tool Rom yüklemiyor

hocam ekran goruntusunu ben size soyle izah etmeye calisiyim hata yok yukleme devam ediyor tum block lari yaziyor system block una geldiginde flashlama suresi saymaya devam ediyor ama. Yani rom yuklemesi devam ediyor diyor herhangi bir hata kodu yok uyari yok. Sadece bu system e gelince ilerleme...
  13. A

hocam yok brick olan cihazlar gibi duruyor yazmiyor.
  14. A

Şuan ss atamıyacam rom yazmaya başlıyor system e gelince yükleme ilerlemiyor kalıyor. Birkaç dk biraktim ama ayni kaldi saniye ilerliyor yukleme ilerlemiyor log kayitlarida olfugu terde kaliyor acaba rom eksik inmis olabilir mi? Bu hatayı daha once gormemistim bu arada bir kac gez denedim yine...
Üst Alt