ayutel kullanıcısının son içeriği

1. A

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

bu fontu yükleyince 4 tane mi oluyo toplamda yoksa bir tanesi silinip bunumu yüklüyor.?
  2. A

Mi fit güncelleme geldi. 3.5.2 oldu. Mi band3 ün 1.8.0.0 oldu sürümü. Cihaz yeniden ÇİNCE OLDU. ona göre güncelleyin. Kaynaklar güncelleiyor falan dedi yükleme yaptıktan sonra. Yani 2 kere %100e kadar bişey doldu. Exercise daki animasyon değişmiş şimdilik. İllaki arka planda değişen şeyler...
  3. A

nabız algılamada uyku yardımcısı var onu bir deneyin.
  4. A

Yardım Notift and Fitness Mi Band 3

hocam merhaba. türkçe yapma grubunda konuşmuştuk hatırlarsanız. ben dünden beri mi bandage ve mifit ikisini beraber kullanmaya başladım. mi fit de alarmlar hariç herşeyi kapattım. bildirimleri ,sms ve çağrı göstermeyi falan. mi bandage den açtım tüm özelliklerini. şuan hem arayan gözüküyor, hem...
  5. A

Soru Mi band 3 program onerisi

bende bunu kullanmaya başladım ama bendeki global değil. bildirimler ve arama falan geç geliyo biraz. sizde de öyle mi? birde telefon ekranı kapanınca bağlantı kopuyor. ayarı falan varmı? bunda önce notify fitness kullanıyodum.
  6. A

pro da bildirimler nasıl. uzun mesajın hepsi okunabiliyor mu düzgün bir şekilde. emojiler falan ???? olarak mı hala. ayarlanıyormu onlar?
  7. A

ikisi beraber yüklenince çakışma olmaz mı. birinde hava durumu türkçe birince çince. alarmlar falan çakışmaz mı? sıkıntı olabilir gibi geliyor.
  8. A

bende şuan denedim. mi fit sildim. sizin uygulamayı kullandım sadece. onda arayan ismi gösteriyor. ve hava durumu türkçe. tek sıkıntı bildirimlerde mesaj gözükmüyor. o da pro versiyonda hallolcak. bir şey sorucam. mi band dan telefonu sessize alabiliyor musunuz? ben denedim ama bağlanılmadı...
  9. A

Telefon dili ingilizcr olunca gözüküyor. Türkçe olunca gözükmüyor. Şöyle bir ayar var. Ondan dolayı galiba. Türkçede bu ayar yok. Ben bu ayarı pek kullanmadığım için eksik bilgilendirdim galiba kusura bakmayın.
  10. A

ben modlu sürümü kullanmıyorum. bende modlu sürümde bağlanmamıştı. direk google playden son sürümü indirdim türkçe yazılımdan sonra. çinceye dönmedi bende. isterseniz bi deneyin. ama bilmiyorum ne olacağını. 1539196950 proda tüm özellikleri mi3 için uyumlu mu? bazı yerlerde only mi 2 yazarken...
  11. A

mi fit ile beraber mi kullanıyorsunuz. yoksa sadece o mu var. birde prosu ne kadar? ben bi kere yüklemiştimde biraz karışık gibi geldi.
  12. A

Merhaba. Ben türkçe yaptım ama hava durumunda ?işaretleri kaldı. Mi fiti eski sürümü yükleyince bağlanmadı. Play den son sürümü indirince bağlandı. Hava durumunu nasıl düzeltebilirim. Eski sürümde egzersiz yeri yok. 3.5 kullanıyorum. Bağlantı kesip tekrar bağlayınca ingilizce oldu hava durumu...
  13. A

merhaba arkadaşlar. sabah mi band master ile 1.5.0.2 yi 1.5.0.11 e güncellemiştim. biraz önce mi fit e güncelleme geldi. onu yükledim. ardından mi band 3 e güncelleme gelmiş. o güncellendi. türkçe dil gelmemiş. mi band 3 1.6.0.16 oldu sürümü. görünürde menüsüne exercise eklenmiş. uzun basınca 3...
  14. A

yerini değiştirip yine denedim. Ama tekrar gözükmeme oluyor arada. 10sn video çekmiştim ama yükleyemedim. Desteklenen formatta değil falan dedi. Reddit te şöyle bi konu var ama ordada çözüm yok. Umarım yeni güncellemede düzelir. Telefondan giriyorum yazım yanlışı olursa affola. Teşekkürler tüm...
  15. A

tamam böyle deneyeyim. teşekkürler. olursa haber veririm yine.
Üst Alt