Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.190
sitenizden indirdiğim gadgetbridge programı bilekliğimi bulamıyor artık. görünürlük açık bu arada mi fit'de. ilk yaptığımda olmuştu fakat bir kaç tane gadgetbridge programı kur sil tekrar kur vs derken , şimdi daha önce yapmış olduğum gadgetda eşleşmiyor artık. tüm verileri sildim ön bellek dosyalarını temizledim sildim baştan kurdum telefonu yeniden başlattım fakat ne yaptıysam artık gadgetbridge ile bilekliğimi eşleştiremiyorum.

cihaz mi note 3 , bileklik mi band 3 global

Telefon atalarından Bluetooth bağlantısı olan band 3 kesin tekrar deneyin

Uruloki

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Miband 3
Konular
0
Hocam benim durumum için bir bilginiz var mı acaba?

@HiddeNKinG

ixuss40

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
duru
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Merhaba, mi band 3 ' ü annemin uyku takibini yapmak için aldık. Ayak yanması olduğu için gece sürekli uykusu bölünüyor, kalkıyor, dolaşıyor. Bu cihaz, ilk uyku süresini ölçüp diğerlerini hiç ölçmemiş. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ? Herhangi bir ayar ya da güncelleme belki ?

ayutel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Merhaba, mi band 3 ' ü annemin uyku takibini yapmak için aldık. Ayak yanması olduğu için gece sürekli uykusu bölünüyor, kalkıyor, dolaşıyor. Bu cihaz, ilk uyku süresini ölçüp diğerlerini hiç ölçmemiş. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ? Herhangi bir ayar ya da güncelleme belki ?
nabız algılamada uyku yardımcısı var onu bir deneyin.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Yazılımda bir güncelleme vs. var mı şu an 1.6.? Kullanıyorum

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ClicK06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oguz
Cihazım
T50
Konular
0
Cihazı bugün yeni aldım, telefonu ingilizce yapmadan cihaz Çince kalıyor, Türkçeye çevirsem isimleri vb gösteriyormu problemsiz veya kalıcı ingilizce nasıl yapabilirim?

ayutel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Mi fit güncelleme geldi. 3.5.2 oldu. Mi band3 ün 1.8.0.0 oldu sürümü. Cihaz yeniden ÇİNCE OLDU. ona göre güncelleyin. Kaynaklar güncelleiyor falan dedi yükleme yaptıktan sonra. Yani 2 kere %100e kadar bişey doldu. Exercise daki animasyon değişmiş şimdilik. İllaki arka planda değişen şeyler vardı. Çince oldu ama. Türkçesi çıkana kadar bekleyin.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Mi fit güncelleme geldi. 3.5.2 oldu. Mi band3 ün 1.8.0.0 oldu sürümü. Cihaz yeniden ÇİNCE OLDU. ona göre güncelleyin. Kaynaklar güncelleiyor falan dedi yükleme yaptıktan sonra. Yani 2 kere %100e kadar bişey doldu. Exercise daki animasyon değişmiş şimdilik. İllaki arka planda değişen şeyler vardı. Çince oldu ama. Türkçesi çıkana kadar bekleyin.
Geekdoing is loading... %99 gelir 1-2 güne geekdoinge o zaman 1.8.0 türkçe firmware

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt