Aycl64 kullanıcısının son içeriği

1. Aycl64

Çözüldü Redmi Note 12 Pro 5g açılış 2 kere boot

EEA rom kullanıyorum bende de aynı bu durumun bir çözümü yok mu?
  2. Aycl64

Soru Redmi Note 12 Pro 5G (Ruby) Düzgün Rom İhtiyacı

Hocam linkini gönderebilir misin
  3. Aycl64

Soru Redmi Note 12 Pro 5G (Ruby) Düzgün Rom İhtiyacı

Selamlar, Birçok insan gibi ben bir hata yaparak 12 Pro 5G aldım... Telefon üzerinde gelen yazılım hem güncelleme almadığı için hem de çok kötü olduğu için değiştirme kararı aldım. Cem Dede'nin açtığı başlıklardan global MIUI sürümünü fastboot aracılığıyla telefonuma kurdum. Fakat sorunlarım...
  4. Aycl64

Rom Xiaomi.eu Redmi Note 9 Pro | MIUI 14.0.3.0 SJZMIXM

eu 13 kurdum magisk kullanayım dedim sistem dosyalarını silemiyorum, başka bir şeyle deniycem yapamazsan mint deniycem bugün tüm günümü bu uğraşlara verdim :D
  5. Aycl64

Rom Miui°Mint GaresEdition | 13.0.4 SJZIDXM

link kırılmış hocam yeniler misiniz?
  6. Aycl64

Bu konuda çok haklısın hocam o yüzden 12'den sonrasının pek anlamı yok. Şu anda cihaz açılsın diye bekliyorum bir yanda da mint rom gördüm acaba onu mu kursam diye düşündüm. Mint rom hk. bilgin var mıdır acaba?
  7. Aycl64

Hocam EU 13'e geçeceğim birazdan. 12'den sonraki sürümler benim için çok da bir şey ifade etmiyor. Sadece stock romdan çok sıkıldım o yüzden değiştirdim. 14'e gelirsek de, gerçekten inanılmaz yavaş. Stock romla karşılaştırırsak bariz şekilde %40 yavaşlama var diyebilirim. O yüzden 12 saat...
  8. Aycl64

Dün gece kurdum romu şimdi böyle bir yorum aramaya geldim 🤣🤣 rom stabil değil sanırım.
  9. Aycl64

MIUI 13 MIUI 13 xiaomi.eu 13.0.5.0.SJZMIXM - SJWMIXM - SJPINXM | PORT ~ Joyeuse - Curtana - Gram

Teşekkürler hocam xdadaki konunuzdan indirdim romu kuracağım şimdi
  10. Aycl64

MIUI 13 MIUI 13 xiaomi.eu 13.0.5.0.SJZMIXM - SJWMIXM - SJPINXM | PORT ~ Joyeuse - Curtana - Gram

Daha önce kurmadım romu, en güncel halini indirme şansım var mıdır acaba Romu kurup güncellemek yerine?
  11. Aycl64

İnceleme Pixel Experience Deneyimim

Eveeettt, bununla geçen bir günün ardından: Yüz kilidi açma aşırı yavaş. HIZLI ŞARJ DESTEKLEMİYOR EN FAZLA 820 mA ki bu da kullanmaktan vazgeçmemin yegâne nedeni. 64 MP ve geniş açılı desteği yoookkkk. Önerir miyim, önermem. Şimdi gideyim de custom rom arayayım. Rom inerken ben birkaç detay...
  12. Aycl64

Telefonu kurdum, uygulamaları yükledim. Ayarlar vb. yapmadım. Şu anda acayip seri ve zevkli oyun vs. denemedim. İlk bakışta gayet zevkli, akıcı ve güzel.
  13. Aycl64

Pixel Experience 12 Plus Edition Romunu indirdim. Recovery de indirdim. Sitede belirtilen adımları teker teker yaptım. ADB SIDELOAD adımına geldiğimde hata aldım. Hatayı çözemeyince önce sitede bulunan tek tıkla TWRP yükleme aracından TWRP yükledim. TWRP ile Orange FOX flashladım. Pixel Rom...
  14. Aycl64

Ben de daha önce denemiştim. Oynadığım tek oyun olan TFT'yi oynayamadım. Oyun performansı kötüydü. Bir de MIUI alışınca aşırı sade geldi o nedenle vazgeçmiştim. Bu gece rom değiştirme kararı aldım bunun üzerine bu başlığı gördüm. Bakalım bir kez daha deneyelim :D Son bir şans verelim.
  15. Aycl64

Sohbet Kişisel Bilgilerde Meslek Kısmında Karakter Yetmezliği

Foruma hakim olmadığım için doğrudan bir modla nasıl iletişime geçebilirim bilmiyorum. O nedenle buraya açıyorum. Sevgili modlar, mesleğim "psikolojik danışman" fakat kişisel bilgiler ekranına "psikolojik danışma" olarak ekleyebiliyorum. Bir karakter yetmiyor. O kısmı güncelleyebilir misiniz?
Üst Alt