ayazzone45 kullanıcısının son içeriği

1. A

Recovery Mİui 12.5.1 Stock Recovery

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Peki bilgisayar yoluyla bunu yapma şansım yok mu ?
  2. A

Recovery Mİui 12.5.1 Stock Recovery

Merhaba, miui 12.5.1 sürümündeyim twrp'de dosyalar şifreli olduğu için magisk managerı kaldıramıyorum. Artık format data yapmak istemiyorum. Adb'den veya herhangi başka araç ile stock recoveryi yüklemek istiyorum. Magisk'e girip tamamen kaldır diyorum ancak, kaldırıldıktan sonra yeniden magisk...
  3. A

Recovery arkadaşlar twrp şifreleme hatası (Android 11 )

Aynı durumu bende yaşıyorum. Format data yaptım bir kereliğine açıldı ancak sonra tekrar girmek istediğimde yeniden şifreleme yaptığını gördüm. Magiski kurdum ancak 2-3 saat sonra twrp sifrelemesinden sanırım yeniden başlatmamama rağmen root otomatik kalkmış ve twrp şifrelenmişti.Ayni twrp...
  4. A

Soru Mi9 pubg

O zaman geliştirici seçeneklerinden oyun sürücüsünü seçin. Ayrıca Geliştirici seçeneklerinden animasyon değerlerini 0.5x yapın. Game turboya gelince ise performans optimizasyonu kapatın. 1621192128 Birde pil optimizasyonundan sistem uygulamaları dahil hepsini arkaplan işlemi yok olarak seçin...
  5. A

Yardım bu 33W'lık adaptör sahte mi ?

Bende orijinal olduğunu düşünmüyorum. Telefonu kesinlikle orijinal şarj cihazı ile kullanın. Ben böyle bir adaptör kullanıp mi note 10 lite'ı bozdum. Bir çok telefoncu ve servis gezdi çözüm bulamadılar.
  6. A

Soru Mi9 pubg

Cihaz rootluysa eğer nfs injector modülünü kurmanı öneririm. Pro versiyonunuda satın alırsan çok iyi olur.
  7. A

Soru Mi 9 Orijinal Batarya

Ürün ilanında yer alan batarya fotoğrafı orijinal değil. Ben çakmanın sözde A+ kalitelisini taktırdım şişti az kalsın uyurken yanımda patlayacakmış. Servislere göndermeniz en doğrusu olur.
  8. A

Çözüldü Mi 9 Batarya Kalibre Sorunu

Hocam hiçbirini almayın. Bildiğim üzere şu an piyasada bulunan bataryalar birbirinin kopyası. Fotoğrafını buraya yükleyeceğim zaten markayı hatırlamıyorum.
  9. A

Teşekkür ederim hocam ilgilendiğiniz için. Batarya yeni diye şüphe etmemiştim ama bugün sabah kalktığımda bataryanın bayağı şişmiş olduğunu fark ettim hemen eski orijinal bataryası ile değiştirdim. Çakma bataryaları kesinlikle taktırmanizi tavsiye etmem başucumda durur hep telefon patlamaktan...
  10. A

Alış Xiaomi mi9 8/128

Hali hazırda arıyorsanız ulaşabilirsiniz.
  11. A

Satıldı Mi 9 8/128

Mi10T veya Mi10T Pro ile takas olur. 8/128 GB KOZMETİK OLARAK 10/10 KAYITLI Mİ 9. ORJİNAL KUTUSU, ORJİNAL SARJ ALETİ VE SPİGEN KILIF VERİLECEKTİR. Kozmetik olarak 10/9'dur. İstanbul ve Kocaelinden elden teslim edilir.
  12. A

Şarj bitirmeye çalışma işlemi sonrasında cihazı %100 şarj ettim sistemi açmaya çalıştığımda olmadı şarja takıp anında twrp moduna almaya çalıştım %33 oldu twrpde şarj twrpden system reboot yaptığımda durum bu.
  13. A

Çözüldü Mi 9 Twrp ile Sistem Sarjı Çakışması - Kalibre ve pil sorunu

Şarj bitirmeye çalışma işlemi sonrasında cihazı %100 şarj ettim sistemi açmaya çalıştığımda olmadı şarja takıp anında twrp moduna almaya çalıştım %33 oldu twrpde şarj twrpden system reboot yaptığımda durum bu.
  14. A

Teşekkür ederim hocam yaklaşık 2-3 saattir twrp ve sistemin şarjını tamamen bitirmeye çalışıyorum ancak bir türlü bitmiyor yapabildiğim kadar yaptım(sistem şarjını bitirip twrpye girip bitirmeye çalıştım ancak twrp her açılışta %40-50 açılıyor yazan değer kadar dayanmıyor şarjı ama sürekli...
  15. A

Çözüldü Mi 9 Twrp ile Sistem Sarjı Çakışması - Kalibre ve pil sorunu

Hocam yaklaşık 3-4 gündür bu sorun mevcut. Bl kapatmadan temiz kurulum yaptım ancak twrp yükler yüklemez aynı sorun devam etmeye başladı. Anladığım kadarıyla sorun twrp ile sistemin uyuşmaması. Twrpde ve sistemde gördüğüm değer aynı olsa diyeceğim ki sorun bataryada. Ancak sistemin şarjı bitince...
Üst Alt