awkwa8899 kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom Evolution X 3.4 for Mi 9T/Redmi K20

Hocam neyin davinci olup olmadığını? Mi room sitede mi9t diye geçiyor davinci diye de yazması lazım .
  2. A

Rom Evolution X OS ROM+Kurulum Anlatımlı

Öncelikle AOSP tabanlı romlar bazı kişilerde çok enteresan bir şekilde kurulmuyor ve ne yapılırsa yapılsın telefon kendini fastboot ekranına atıyor. Bazı kişilerde de kuruluyor ve sorunsuz bir şekilde cihazı kullanıyorlar. O yüzden 2 tane kurulum yöntemi var ve o 2 yöntemi buraya paylaşacağım...
  3. A

Rom Evolution X 3.4 for Mi 9T/Redmi K20

Öncelikle AOSP tabanlı romlar bazı kişilerde çok enteresan bir şekilde kurulmuyor ve ne yapılırsa yapılsın fastboot ekranına atıyor. Bazı kişilerde de kuruluyor ve sorunsuz bir şekilde cihazı kullanıyorlar. O yüzden 2 tane kurulum yöntemi var ve o 2 yöntemi buraya paylaşacağım. 1. yöntem kısa...
  4. A

Sohbet Mi Rooma Neden Geçmeliyim

Sağ olun hocam hepinize çok teşekkür ediyorum
  5. A

Aynen hocam aosp romları sıkıntısız olarak kurdum. Mi roomun üzerine wipe yapmadan yükleyince hepsi kuruluyor. Hataları da sıfırlamak için wipe yapmamız gerekiyor system ve vendor seçmeden. Ondan sonra kullanabiliyoruz aosp romları. Ama ben pek alışmadığımdan dolayı eu roma geri döndüm. :D
  6. A

Hocam yaptım dediğinizi ve fastboot ekranına geldi. Sonra eu rom yükledim onun üzerine kurdum kabul etmedi. Sonra gittim yine mi room yükledim üzerine yükleyince kabul etti az önce yaptığımız gibi. Wipe işlemlerinde vendor ve system hariç wipe yaptım ve kurdum romu. Vendor ve system silip...
  7. A

Wipe yapmadım o yüzden de sistem içerisinde hatalar var şu an vipe yapacağım sistem düzgün çalışsın diye 1584437047 Nasıl bir wipe yapayım hocam sisteme zarar vermeden? Vendoru sileyim mi? System dosyası hariç her şeyi silmeyi planlıyordum
  8. A

Hocammmmmmmmmmm olduuuuuuuuuuuuu. Dediğiniz romdayım. Mi room üzerinden geçtim oldu. Hocam sadece twrp nin unoffical en son sürümünü yükledim ondan sonra sistem içerisine attım romu sistem üzerinden dirty flash yaptım yani hiçbir şeyi silmedim direkt üzerine kurdum ve oldu inanamıyorum şu an...
  9. A

Hocam unoffical twrp kurup deneyeceğim en son sürüm ve otg yoluyla değil sisteme atıp öyle yükleyeceğim belki işe yarar
  10. A

Mi9t hocam davinci ve son sürümü kullanmıştım ama şunu da deneyebiliriz unoffical twrpler var sürümleri daha yüksek belki onlar denenebilir
  11. A

Hocam bugün denemeye çalışırım onuda. Twrpden de aynı sonucu verdiği için orange foxa geçiş yapmıştım ve yine aynı. Belki yeni yöntemlerle twrpden çalışabilir bilemiyorum.
  12. A

Olsun güzel birkaç insan tanıdım bu konu vesilesiyle. Maalesef olmuyor sadece denemek istemiştim, kalmayı da düşünmüyordum ve mi rooma geri döndüm. Eu çok güzel stabil ama bana şarj lazım o açıdan mi roomla devam ediyorum. Yapıcak bir şey yokmuş olsun bu kadar saat yardımcı olan herkese çok...
  13. A

Kabul etmedi buraya yüklemeyi hep bir hata hep bir hata :D :D youtube yükleyip atacağım hocam bu arada format data yaptım yine olmadı :D
  14. A

Twrp hocam. Reboota orange foxta tıklıyorum direkt telefonu başlatıp yeniden orange foxun içine atıyor. Bu arada twrp den olmuyor sanıp orange foxa geçmiştim ama bütün her şeyiyle twrp ile aynı bir farkı yokmuş
  15. A

Hocam ol madı maalesef. Video atacağım buraya 4 dakikalık baştan sona dediğiniz şekilde yaptım. İzleyin lütfen yanlışım varsa söyleyin. Kusura bakmayın. Neden böyle oldu bilmiyorum.. Sorun yok video atacağım buraya çektim yaptığım şeyleri
Üst Alt