avharput kullanıcısının son içeriği

1. avharput

MIUI 13 Xiaomi 11T - Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKWIDXM İndirme Bağlantıları

Evet son gelen güncelleme ile 13.0.2 yükledim kendiliğinden başladı 67w yazısı çıktı hiç bir sıkıntı yok şükür herşey 10 numara benim için
  2. avharput

MIUI 13 Xiaomi 11T - Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKWIDXM İndirme Bağlantıları

malesef ya kimse böyle bir sorun yaşamadı ya da 67 yazmıyor ama 67w şarj ediyor olması gerekiyor yardım almadan o işi çözebilecek birisi değilim ben miui arama ile ses kaydı yapmak için geçiş yaptım memnunum
  3. avharput

global romdan endonezya roma geçiş yaptım ama cihaz şuan 67w şarj yapmıyor bunu nasıl çözebiliriz
  4. avharput

Yardım Xiaomi 11T şarjı çok az gidiyor

Selamlar cihaz garantisiz bl kilitliydi bugün saat 10 itibariyla bl kilidimi açtım ve endonezya rom (12.5.3) yükledim 120hz ekranı da açtım deneme yapıyorum size de bilgilendirme yaparım ama ilk izlenimim güzel gibi şarj konusunda güncelleme var ama 13 e henüz geçiş yapmayacağım
  5. avharput

Yardım Xiaomi 11T şarjı çok az gidiyor

note 10s telefonumu arkadaşım istedi ona verdim 11T alayım dedim ama şarj konusunda problem yaşıyorum 3 buçuk saat ekran süresi alıyorum miui 13 global rom var. yardımcı olacak varsa fikir ve önerilere açığım
  6. avharput

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Global rom kullanıyorum wifi ile önceden görüşme yapmıyordum ama şuan başka seçenek yok 😅 wowifi açık evet
  7. avharput

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

iyi günler hocam ben dün bl açmak için işlemleri yaptım dükkanda wifi bağlıyken herşey iyi hoştu dükkandan çıktım wifi kopunca hat gitti büyük ihtimalle imei silindi *#06# yapınca imei yazmıyor sadece seri numarası kalmış ama tekrar wifi bağlanınca telefon normal görüşmelere açılıyor. bu konuda...
  8. avharput

Yardım Format sonrası internet yavaşlığı

bende de aynı sorun oluştu konu başlığı dikkatimi çekti evde oturduğum yerde internet resmen kesiliyor yarım dk 1 dk arası sonra normale dönüyor
  9. avharput

Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

Bende yükledim yalnız video ya basınca app kapanıyor diğerlerinde bir sıkıntı olmuyor
  10. avharput

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Parmak izi sensörü gecikmeler yaşıyor takılmalar var ben bir önce ki versiyonun daha akıcı olduğunu düşünüyorum
  11. avharput

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Bu yüzden telefondan soğudum milletin telefonunu açmak istemiyorum kulağımın bu kadar işlevsel olduğunu düşünmüyordum
  12. avharput

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Eskiden yükler hemen yorumlardı arkadaşlar artık herkes kurban arıyor kendine
  13. avharput

Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

tamamen fiyat ile alakalı bir politika izleyeceğim sıfırına 280 dolar fiyat istiyorlar bulduğum yerlerde kayıtsız
  14. avharput

Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

hali hazırda max3 kullanıcısıydım bana 1 adet daha max 3 lazım bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı siz nerden aldınız son fiyatlar ne alemde? bugün biraz aciliyeti var ankaradayım yarın istanbula yola çıkacağım telefonum alıkonulduğu için telefonum yok şuan madurum
Üst Alt