Yardım Xiaomi 11T şarjı çok az gidiyor

avharput

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Veli
Cihazım
iphone 6
Konular
3
note 10s telefonumu arkadaşım istedi ona verdim 11T alayım dedim ama şarj konusunda problem yaşıyorum
3 buçuk saat ekran süresi alıyorum miui 13 global rom var.
yardımcı olacak varsa fikir ve önerilere açığım

Ekli dosyalar

• 11t.jpg
    11t.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 92

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
note 10s telefonumu arkadaşım istedi ona verdim 11T alayım dedim ama şarj konusunda problem yaşıyorum
3 buçuk saat ekran süresi alıyorum miui 13 global rom var.
yardımcı olacak varsa fikir ve önerilere açığım
Selamlar avharput, boot kilidiniz açık mı, cihaz garantili mi değil mi daha detaylı yazsanız aslında cevap verecek olanlar için de kolaylık olurdu sizin için de :) Eğer boot kilidiniz açıksa, fastboot üzerinden rom değişmenizi öneririm, Global romlar, özellikle de MIUI 13' se henüz tam stabil değil, o yüzden bu etken olabilir. Kilit kapalıysa eğer seçenekleriniz azalır. Geliştirici seçeneklerinden arka plan uygulamalarını sınırlayabilirsiniz. Sorun sanırım derin uykuya geçmediğinden kaynaklanıyor.

ademcevahir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi5s
Konular
9
Global romda 7-8 saat ekran süresi alıyorum. Rootsuz bl kilitli orjinal cihaz. Bi yerde bir sıkıntısı vardır cihazın. En kötü 6 saat ekran süresi vermesi lazım.

avharput

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Veli
Cihazım
iphone 6
Konular
3
Selamlar avharput, boot kilidiniz açık mı, cihaz garantili mi değil mi daha detaylı yazsanız aslında cevap verecek olanlar için de kolaylık olurdu sizin için de :) Eğer boot kilidiniz açıksa, fastboot üzerinden rom değişmenizi öneririm, Global romlar, özellikle de MIUI 13' se henüz tam stabil değil, o yüzden bu etken olabilir. Kilit kapalıysa eğer seçenekleriniz azalır. Geliştirici seçeneklerinden arka plan uygulamalarını sınırlayabilirsiniz. Sorun sanırım derin uykuya geçmediğinden kaynaklanıyor.
Selamlar cihaz garantisiz bl kilitliydi bugün saat 10 itibariyla bl kilidimi açtım ve endonezya rom (12.5.3) yükledim
120hz ekranı da açtım deneme yapıyorum size de bilgilendirme yaparım ama ilk izlenimim güzel gibi şarj konusunda
güncelleme var ama 13 e henüz geçiş yapmayacağım

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Selamlar cihaz garantisiz bl kilitliydi bugün saat 10 itibariyla bl kilidimi açtım ve endonezya rom (12.5.3) yükledim
120hz ekranı da açtım deneme yapıyorum size de bilgilendirme yaparım ama ilk izlenimim güzel gibi şarj konusunda
Bl kilidi ve Endonezya Rom için hangi yönergeleri izlediniz. Ben yeni aldım. Avrupa rom yüklü daha önce Endonezya rom kullandığım için geçmek istiyorum

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Çok fazla arka plan hizmeti var buradan bile bariz ortada.
18 saat bekleme ve 5G + Wifi ile çok normal bunlar şarjı az gitmiyor aslında siz yükleniyorsunuz üzgünüm.

Shunter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
0
12.5 Endonezya romu ile rahat 8-9 saat ekran süresi alıyorum gün içinde .

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Şu an ne durumdadir cihazınız. Daha iyi ekran süresi alıyormusunuz. Bende yeni aldım cihazı MIUI 13.06 yüklü. Ekran süresi en fazla 4 saat oluyor. Bende her yerde çözümünü arıyorum

Üst Alt