attechmen kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Rom yüklerken hata

valla yeni bu hata ile karşılaştım o yüzden araştırma yaparken karşıma çıktı miui_TUCANAEEAGlobal_V12.0.3.0.QFDEUXM_030d9f737b_10.0 twrp ile bu sürümü yüklemeye çalışırken karşıma çıktı
  2. A

Yardım Rom yüklerken hata

üzerinden zaman geçmiş ama yazayım dedim rom dosyasını indirdikten sonra winrar ile çıkartıp rom dosyanın ıcındeki compatible.zip dosyasını silip tekrar romu zip haline getirin sorun çözülmüş olur
  3. A

Çözüldü Redmi Note 10s açılmıyor!

merhaba redmi note 10s telefonuma bır turlu ımeı atamadım yardımcı olabılır mısın
  4. A

Yardım mi play hard brick oldu

s.a cıhazı halen yapamadım gondermek ıstemıyorum telefonumu balıkesirde yada ıstanbulda bu ısı yapabılen kımse yok mu yani turkıyede tek zenex hocamız mı yapıyor
  5. A

hocam ozelden ulasamıyorum cunku hesap onaylayın dıyor ben sıze arkadasımın numarasını versem ondan ıletişime gecebılırmıyız yada facebook falan da olabılır
  6. A

burası balıkesır kucuk yer burada olmaz gaıba ama sorcam yınede
  7. A

buradakı telefon tamırcılerı yapamaz mı acaba buradakılere gotursem
  8. A

hocam valla beklıyorum cunku beklemekten baska bır carem yok hıc bır sekılde telefnu acamadım cok ugrastım mı flash pro ıle flashlamaya calısıyorum download butonuna basınca exe hatası verıyor uygulama kapanıyor anlamadım 1583861230 1583861279 telefon mesela suan bılgısayara baglı bazen...
  9. A

mi flash pro nun sp flash kısmı ıle rom atmaya calısıtıgımda 0xc0060005 bu hatayı verıyor ve ınternette arastırınca yetkılı hesap ıle alakalı ımıs galıbaath dosyasını ınternetten bulup ındırmıstım 1583859685 1583859706 telefonun arka kapagınıda acmayı beceremedım
  10. A

edl mode ne bılmıyorum galıba yetkılı hesap falan gerekıyormus
  11. A

s.a öncelıkle konuyu yanlıs yere actıysam ozur dılerım telefonum da root magısk falan varken ben ota yoluyla 11.0.3.0 guncellemesı yapmaya calıstım ve telefonum kapandı acılmıyor. fastboot moda a yada recovery moda gıremıyorum bılgısayarda sadece medıatek usb port olarak gorunuyor yardımcı...
Üst Alt